Značkové vybavení Lotto na čerpacích stanicích OMV

Společnost OMV nabízí nyní svým zákazníkům možnost získat vybrané produkty značky Lotto za zvýhodněné ceny. Lotto je synonymem italského designu a stylu ve sportovním oblečení, obuvi a příslušenství pro cestování. V nabídce aktuální spotřebitelské akce lze z kolekce Lotto najít mimo jiné fotbalové a volejbalové míče, ručníky z rychleschnoucího materiálu, elegantní dámské tašky, sportovní víkendové tašky a také oblíbené cestovní kufry na kolečkách.

Spotřebitelská akce je určena všem zákazníkům čerpacích stanic OMV a je koncipována tak, aby si většina z nich mohla po načerpání plné nádrže ihned vybrat a odvézt zvolený produkt Lotto. Klienti věrnostního programu iBOD mohou čerpat výhodnou nabídku také prostřednictvím nasbíraných ibodů. Kampaň „Pravá vášeň pro sport začíná u OMV“ trvá do 22. července nebo do vyprodání zásob.

„Touto kampaní navazujeme na koncepci „We care more“, která je spojena s aktivitami na našich prémiových čerpacích stanicích OMV. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili dobře, našli na našich stanicích nadstandardní pohodlí k odpočinku na cestách a snažíme se nabídnout jim vždy něco navíc. Díky naší poslední akci mohou získat praktické vybavení se slevou více než 50 %,“ říká Michal Janda, marketingový manager OMV CZ.“

Do spotřebitelské akce Lotto se zákazníci zapojí automaticky nejen při čerpání pohonných hmot, ale také při nákupu mycího programu OMV Top wash, VIVA kávy, občerstvení nebo jakéhokoli zboží z VIVA shopu. Za každých utracených 500 Kč získají řidiči vozů do 3,5 tuny jednu samolepku programu. Po nasbírání 4 samolepek mohou ihned využít výhodného nákupu produktů Lotto. Zákazníci s kartou iBOD mohou vyměnit své ibody přímo za produkty, dokonce bez sbírání samolepek a doplatku.

OMV Lotto PliskovaOMV Lotto