Tiskové zprávy

T-Mobile vybudoval v Benešově plně optickou síť pro nejrychlejší a nejspolehlivější připojení firem a domácností k internetu

Výsledkem je připojení všech budov a bytových domů v majetku města, stejně jako provozoven firem a obchodů v centru města, které o zavedení optické linky projevily zájem. Celkově zatím T-Mobile v Benešově rozvedl asi 2 000 km optických vláken (80 km optických kabelů) a vybudoval téměř 5 400 optických přípojek.

T-Mobile spouští Summer of Joy, nabídne lístky na festivaly včetně Colours of Ostrava

Operátor si připravil lokální verzi celoevropské kampaně, zaměřené na propojování mladých lidí

MADMONQ přichází s vlastními Greens

Startup MADMONQ, česká jednička v oblasti přírodních doplňků stravy pro hráče, vstupuje na trh s novinkou v podobě vlastních Greens.

Lenovo LOQ 15IRH8: Výkonný herní notebook za atraktivní cenu

CZC zařadilo exkluzivně do nabídky konfiguraci herního notebooku Lenovo LOQ 15IRH8, který uspokojí i náročnější hráče.

T-Mobile je technologickým partnerem festivalu Colours of Ostrava, který je letos poprvé cashless

Mobilní operátor na akci, jež každoročně přivítá desetitisíce návštěvníků, poskytne své nejmodernější 5G technologie, které pomohou zajistit provoz služeb v areálu včetně bezhotovostních plateb.

Rohlik.cz a Knihobot spouští společný projekt: při doručení nákupu můžete nově odevzdat nepotřebné knihy

Převzít si nákup a zároveň poslat dál nepotřebné knihy, aby dělaly radost jinde. To je vize nového projektu dvou velkých českých inovátorů internetových služeb: prodejce potravin Rohlik.cz a knižního secondhandu Knihobot.cz. Ti přicházejí s ojedinělou společnou službou, která nabízí zákazníkům spojení příjemného s užitečným. Při převzetí nákupu nyní mohou kurýrovi rovnou svěřit i zásilku nevyužívaných knih pro Knihobot.

Skinners slaví 8. narozeniny a v Brně otevírají svůj první concept store. V budoucnu by se měly otevřít i v Praze a dalších městech

Brněnská značka Skinners, která se zaměřuje na bosé obutí a výrobu ponožkobot, oslavila 8. narozeniny a při této příležitosti otevřela v Brně svůj první concept store. Kromě nabídky kompletní kolekce ponožkobot a barefootových tenisek bude prostor sloužit především jako místo pro workshopy, setkávání se zákazníky, partnery či novináři i jako studio pro natáčení oznámení produktových novinek a dalších aktivit Skinners.

Největší evropský marketplace přichází do Česka. Allegro se otevírá českým obchodníkům

Allegro, největší marketplace s evropským původem a majitel značek jako je Mall, CZC a WE|DO, spouští v České republice platformu allegro.cz.   Na doménu se mohou čeští obchodníci registrovat již nyní a naplno tak využívat řadu výhod, které Allegro pro první registrované prodejce připravilo. Jednou z nich je také Uvítací program, tedy startovní balíček umožňující obchodníkům prodej zboží

T-Mobile zahajuje výstavbu nového křídla svého nejmodernějšího datacentra DC7. Rozroste se na 3 500 m² a nabídne nejvyšší standardy na trhu

Datové centrum, které se nachází v Praze 15, se již od roku 2018 stará o data 50 významných mezinárodních firemních zákazníků typu hlavních bankovních domů či klientů používajících private cloud.