Tiskové zprávy

Do FYI Prague míří Michaela Papežová, povede novou divizi For Your Identity pro profilaci lídrů

V rámci nové divize For Your Identity zaštítí Papežová aktivity zaměřené na osobnostní profilaci. Divize nabídne jak dlouhodobý program pro lídry, tak jednorázové workshopy, které reagují na jejich aktuální byznysové nebo společenské potřeby. Program kombinuje konzultační a mentoringovou rovinu s tréninkem konkrétních mediálně-komunikačních situací.

Kampaň OMV vybízí k respektu mezi řidiči a cyklisty

Letní kampaň „Jedeme v tom společně“ apeluje na vzájemný respekt mezi řidiči a cyklisty, ambasadory jsou Roman Kreuziger a Pavel Turek.

Prémiové notebooky Dynabook Portégé X40-J na trhu

14“ notebook v hořčíkovém pouzdru s hmotností 1,4 kg a výdrží 14 hodin. Procesory Intel® Core™ vPro®11. generace, Wi-Fi 6 a IGZO displej

T-Mobile po 18 letech mění PR agenturu a transformuje komunikaci. Vsadil na tandem FYI Prague a katz83

Největší český operátor T-Mobile a lídr v budování optické digitální infrastruktury v Česku transformuje svoji komunikaci. V rámci interních změn, řízených šéfem oddělení pro korporátní záležitosti, mění T-Mobile po 18 letech také partnery, které mu s transformací prostřednictvím public relations pomohou. Vítězi tendru se se svými projekty staly agentury FYI Prague a experimentální brand katz83.

Router Turris Omnia byl označen za nejlepší zařízení pro systém OpenWrt

Magazín Technology Reviews ocenil router Turris Omnia ve srovnávacím testu

Výkonné profesionální notebooky Tecra A40-G na našem trhu

14“ notebook s hmotností 1,47 kg, a výdrží 13 hodin, procesory Intel Core 10. generace, Wi-Fi 6 a bohatou konektivitou

Turris na MWC v Barceloně

Turris představuje lineup pro rok 2022 a posiluje zahraniční expanzi

Startup 3Dsimo průběžně roste v dvojciferných hodnotách. Nově otevírá MultiLab, výrobní linku a komunitní dílnu v pražské Libni

Český technologický startup 3Dsimo je ve fázi rekordního průběžného růstu. Na přelomu roku představil dvě nové produktové řady a zároveň vyrostl o 100 % oproti roku předešlému. Tržby v roce 2020 tak dosáhly 20 milionů Kč a prodeje produktů, které putovaly k zákazníkům z 85 zemí, stouply o 80 %.

Nový OMV MaxxMotion Natural 100Plus snižuje tření v motoru

OMV MaxxMotion Natural 100Plus má nové složení. Díky menšímu tření snižuje opotřebení a prodlužuje životnost motoru