Xiaomi Mi4 v černé barvě poprvé na našem trhu

Online obchod www.XiaomiForSale.com uvedl na český a slovenský trh vůbec poprvé smartphone Xiaomi Mi4 v černé barvě.

Telefon Mi4 za sebou ve výkonnostních testech nechává mnohem dražší přístroje a uživateli je hodnocen jako přístroj s vynikajícím poměrem cena / výkon. Po designové stránce se řadí k nejzajímavějším smartphonům. Dosud byl na našem trhu k dostání pouze v bílé barvě. Nyní ho mají čeští a slovenští uživatelé možnost získat poprvé v černém provedení. Xiaomi Mi4 je telefon s 5“ Full HD displejem (rozlišení 1920 x 1080 bodů), 13 MP zadním a 8 MP předním fotoaparátem Sony, bezdrátovými standardy WiFi, Bluetooth 4.0, GPS a baterií s kapacitou 3080 mAh, která mu dodává energii na celý den.

Konfigurace, ve které je aktuálně dostupný černý Xiaomi Mi4, zahrnuje procesor Snapdragon 801, 2 GB RAM a 16 GB vestavěného datového prostoru pro operační systém, aplikace a multimédia.

Telefon Mi4 v černé barvě je aktuálně dostupný za 7 274 Kč (267 €) v evropském skladě XiaomiForSale.com, který pro zákazníky z Evropy zajišťuje lokalizované prostředí již při doručení, dodací lhůtu 1 až 3 pracovní dny od objednání, záruční i pozáruční servis a ve spolupráci s evropskými komunitami MIUI také pravidelné aktualizace operačního systému.