Uber ulehčí občanům volbu prezidenta. Do volebních místností a zpět je sveze se slevou 50 %

Společnost Uber již tradičně pomůže občanům České republiky dostat se snadno a pohodlně do volebních místností a využít tak své právo zapojit se do výběru nové hlavy státu. Pro nadcházející volby prezidenta České republiky, jejichž první kolo se koná v pátek 13. a sobotu 14. ledna 2023 a případné druhé kolo pak pátek 27. a sobotu 28. ledna 2023, proto přichází se speciální akcí. V době konání voleb se budou moci uživatelé v Praze, Brně a Ostravě svézt k volbám o 50 % levněji. Pro první kolo prezidentských voleb je promo kód HLAVASTATU2023, pro druhé kolo konající se o dva týdny později bude platit kód DRUHEKOLO.

Promo akce platí vždy na dvě jízdy, takže pokryje cestu k volbám i zpět z volební místnosti. Zákazníci Uberu tak budou mít jedinečnou příležitost svézt se se svým volebním lístkem rychle, v pohodlí, bezpečně, a navíc za výhodnou cenu.

„Prezidentské volby jsou vždy důležitým symbolickým momentem pro další směřování země a jsme rádi, že můžeme lidem pomoci dostat se do svých volebních místností o něco snáze,“ popisuje provozní manažer Uberu pro Českou republiku Štěpán Šindelář.

Pro uplatnění 50% slevy z jízdného ve dnech prvního kola prezidentských voleb si stačí zadat promo kód HLAVASTATU2023 do své aplikace Uber. Jízdné se pak automaticky sníží o příslušnou slevu. Tentýž postup lze uplatnit o čtrnáct dní později s promo kódem DRUHEKOLO. Kód lze využít pro dvě svezení prostřednictvím služby UberX v rámci jednoho volebního kola, celkově tak akce platí na čtyři jízdy. Platnost promo kódu začne vždy hodinu před otevřením volebních místností a končit bude hodinu po jejich uzavření. Maximální výše slevy je pro obě kola stanovena na 140 korun.

Jak promo kód využít:

  • Otevřete nabídku klepnutím na ikonku svého profilu v pravém horním rohu aplikace
  • Vyberte volbu Peněženka
  • V oddílu Promo akce vyberte volbu Přidat promo kód
  • Ve dnech 13. a 14. ledna zadejte kód HLAVASTATU2023 a sleva bude automaticky uplatněna na vaše následující jízdy
  • Ve dnech 27. a 28. ledna zadejte kód DRUHEKOLO a sleva bude automaticky uplatněna na vaše následující jízdy