Turris na konferencích v Maďarsku a Mexiku

Turris představí během května své oceňované routery spolu s vlastním bezpečnostním systémem Turris Sentinel na dvou významných zahraničních akcích a bude osobně jednat s nejvýznamnějšími hráči v oboru. Již 13. května se Turris zúčastní Free Software Conference v Maďarsku a od 16. do 18. května bude prezentovat benefity českých routerů a souvisejících bezpečnostních technologií světovým lídrům na jedné z nejzásadnějších letošních událostí profesionálního světa Wi-Fi a bezdrátové komunikace – globálního summitu Wi-Fi World Congress Americas 2022. Cílem zahraničních aktivit je zahájení dlouhodobé spolupráce s globálními technologickými společnostmi.

Na maďarské Free Software Conference, která se bude konat již po jedenácté v Szegedu, chce Turris hledat další potenciál ve světě otevřeného softwaru i hardwaru a vybudovat užší vztahy s komunitou v tomto oboru. Akce se zúčastní mimo jiné profesionální programátoři, administrátoři, ale také zástupci vládních a vzdělávacích institucí.

Naše účast na Free Software Conference ukazuje sílu komunity Turris, která se neustále rozšiřuje do dalších zemí a má obrovský význam při rozvoji bezpečnostních funkcí systému Turris Sentinel a dynamického firewallu našich routerů. Na opětovné fyzické konání téhle významné události nás upozornila sama maďarská komunita Turris. Díky tomu budeme mít možnost setkat se poprvé osobně s lidmi, kteří stojí za vznikem open-source projektu OperWrt,“ zdůrazňuje Petr Palán, šéf Turrisu.

Wi-Fi World Congress Americas 2022je jednou z nejvýznamnějších světových konferencí a výstav, které se zaměřují na prezentaci a podporu globálního odvětví Wi-Fi. Od 16. do 18. května se zde pod jednou střechou sejdou světoví lídři v oblasti Wi-Fi. Mimo jiné budou jednat o nových příležitostech a inovacích, včetně blížícího se rozvoje 6 GHz Wi-Fi technologií. Český Turris se zde představí ve společnosti firem, jako je Cisco, Intel, Meta (Facebook), Juniper, Cambium Networks, MediaTek, Fortinet, Qualcomm, Boingo Wireless, Plume a dalších. V rámci programu vystoupí světově uznávaní odborníci jako například Claus Hetting, zakladatel, CEO & předseda organizace Wi-Fi Now, která stojí v čele rozvoje WI-Fi technologií, Bob Friday, zakladatel společnosti Juniper, Chetan Hebbalae ze společnosti Meta (Facebook) či Edgar Figueroa, prezident a CEO Wi-Fi Alliance.

Naším cílem na Wi-Fi World Congress Americas 2022 je osobně navázat dlouhodobou spolupráci s nejvýznamnějšími osobnostmi a firmami, které stojí za rozvojem bezdrátových technologií Wi-Fi, a prezentovat jim naše české unikátní řešení Turris zaměřené na účinné zabezpečení datových toků v rámci Wi-Fi sítí. Věříme, že tento kongres je pro nás velmi významným krokem k dalšímu působení na zahraničních trzích. Proto plánujeme účast také na stejném podzimním eventu, který bude organizace Wi-Fi Now pořádat v Evropě,“ doplňuje Petr Palán.