Toshiba zlepšuje konektivitu a zabezpečení notebooků

Společnost Toshiba Client Solutions Europe dnes oznamuje nové rozšíření se zaměřením na lepší konektivitu, vyšší zabezpečení dat a efektivnější mobilní práci pro své tři notebooky ze sérií Satellite Pro a Tecra 15″. Inovované notebooky jsou Satellite Pro R50-EC, Satellite Pro A50-EC a Tecra A50-EC.

Neomezená produktivita a konektivita

Dosavadní porty pro připojení externích zařízení, mezi nimiž nechybí například HDMI a RGB, jsou nyní rozšířeny o rozhraní USB-C. To umožňuje nejen možnost připojení rostoucího množství periferií se stále častěji používaným konektorem USB 3.1 a zvýšení přenosové rychlosti dat s daným zařízením až na 5 Gbps, ale otevírá také možnost využití samostatně dodávané USB-C dokovací stanice Toshiba, která umožňuje okamžité připojení více zařízení najednou pomocí jediného kabelu. Tak lze například snadno a rychle rozšířit dostupný datový prostor pomocí externích paměťových jednotek Toshiba, což představuje zajímavé řešení pro vytížené manažery na cestách.

Zvýšení zabezpečení

Uživatelé Satellite Pro A50-EC mohou nyní využít kombinaci několika úrovní zabezpečení, jako je heslo k přístupu na pevný disk s Advanced Encryption (TPM 2.0), biometrickou identifikaci díky vestavěnému touchpadu SecurePad™ s integrovanou čtečkou otisků prstů Synaptics®. Tecra A50-EC nabízí kromě volitelného SecurePadu™ nově dle konfigurace možnost využití infračervené kamery, která umožňuje autentizaci pomocí rozpoznání obličeje s využitím technologií Intel® Authenticate a Windows Hello Face Sign-in. Tyto biometrické prvky poskytují další vrstvu zabezpečení již tak vysoce bezpečné řadě notebooků E-Generation.

Kromě zvýšené míry zabezpečení je notebook Tecra A50-EC vybaven nově tichou profesionální klávesnicí s podsvícením, která uspokojí i nejnáročnější uživatele. Podsvícení nabízí vyšší flexibilitu a efektivitu při večerní práci nebo při psaní ve slabě osvětlených prostorách. Tyto vysoce mobilní notebooky s výdrží na baterii až 10,5 hodiny jsou určeny pro moderní mobilní pracovníky a umožňují dosažení vysoké produktivity během celého pracovního dne.

„Uvedené novinky týkající se našich zařízení pro firemní sektor demonstrují náš cíl poskytnout nejrychlejší, nejsilnější, vysoce zabezpečené a funkční notebooky pro profesionály na cestách,“ říká Damian Jaume, výkonný ředitel společnosti Toshiba Client Solutions Europe. „Vnímáme změny ve způsobu práce a chceme zajistit, aby naše technologie odpovídaly potřebám moderních uživatelů. Uvedené inovace poskytují odpovídající kombinaci pohodlí, konektivity a robustního zabezpečení pro současné firemní pracovníky“.

Notebooky Toshiba E-Generation představují elegantní pracovní nástroje se zaměřením na zabezpečení dat, snadnou konektivitu a vysokou spolehlivost. Výkon a účinnost maximalizují procesory osmé generace Intel Core™. Nejnovější modely Satellite Pro A50-EC, Satellite Pro R50-EC a Tecra A50-EC jsou navrženy na základě dlouholetých zkušeností společnosti Toshiba v segmentu B2B a představují robustní, a přitom praktická a vysoce mobilní zařízení s vysokým výkonem bez kompromisů.

 —

Další informace o řadě Toshiba E-Generation naleznete na stránce http://www.toshiba-czech.com/generic/business-homepage/

Tecra A50-EC_beauty_01_win10 Satellite Pro A50-EC_beauty_01_win10