Toshiba na konferenci eD World s odvážným testem odolnosti

Na odborné konferenci eD World prezentuje dnes společnost Toshiba především kompletní novou řadu profesionálních notebooků generace X. Tyto notebooky s displeji o úhlopříčkách 12″ až 14″ patří mezi nejlehčí, a přitom velmi výkonné a odolné mobilní firemní nástroje. Součástí prezentace bude i odvážný test odolnosti.

Toshiba Europe GmbH nabízí na našem trhu výhradně profesionální notebooky určené pro náročné firemní využití v režimu 7/24. Z této kategorie vyčnívají špičkové ultra tenké a mimořádně lehké manažerské notebooky označené písmenem „X“, které jsou plně optimalizovány pro sedmou generaci procesorů Intel® Core™ a jsou určeny pro nejnáročnější uživatele. Především na představení této řady se na dnešní konferenci eD World zaměří Tomáš Konečný, B2B sales manažer pro CZ/SK a koordinátor prodeje v regionech CEE a SEE. Jeho prezentace proběhne v sále č. 3 ve 12 hodin.

Součástí veřejné prezentace těchto ultra lehkých přístrojů, jejichž šasi prošlo náročnými testy výdrže v nezávislém německém testovacím institutu TÜV Rheinland® včetně testu tlaku na víko se zatížením 200 kg, je i odvážný reálný test, při kterém se na jeden z těchto notebooků Tomáš Konečný postaví svou celou vahou.

Notebooky Toshiba Portégé X20W, Portégé X30 a Tecra X40 představují špičkové přístroje pro mobilní práci. Všechny jsou vestavěny do vyztuženého magneziového pouzdra, které jim propůjčuje na svou hmotnost mimořádnou pevnost a odolnost a obsahují sofistikované bezpečnostní prvky. Prvně jmenovaný 12″ přenosný počítač, který lze po otočení displeje o 360° transformovat do praktického tabletu se systémem Windows 10 Pro, váží pouhých 1,1 kg a na baterii vydrží pracovat díky pokrokovým technologiím až 16 hodin[1]. Největší 14″ Tecra váží při tloušťce menší než 17 mm pouhých 1,25 kg. Díky odolnosti a tomu, že všechny firemní notebooky Toshiba jsou vyráběny ve vlastní továrně s přísnou kontrolou kvality výroby, je součástí jejich záruky také speciální „Záruka spolehlivosti“ (Toshiba Reliability Guarrantie), která zajišťuje, že pokud zařízení vypoví službu během jednoho roku od nákupu vinou výrobní vady, získá zákazník kromě záruční opravy také celou kupní cenu přístroje zpět.[2]

[1] Měřeno pomocí Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark je ochrannou známkou Business Applications Performance Corporation.

[2] Podrobné podmínky služby najdete na stránce www.toshiba-czech.com/reliability

Toshiba na ed World_3 Toshiba na ed World_4Toshiba na ed World_1 Toshiba na ed World_2