Toshiba na veletrhu ISE 2015 odhaluje software pro digital signage

Toshiba Europe GmbH vystavuje na veletrhu ISE 2015 software Business Vision pro produkty z oblasti digital signage. Jak standardní, tak pokročilá verze nabídne uživatelsky snadno ovladatelný program pro správu zařízení. Software je pro existující i budoucí displeje Toshiba skvělým doplňkem, který umožňuje ovládat, plánovat a dodávat obsah pro jejich různé konfigurace.

Přizpůsobivý software pro uživatelský obsah

Software Business Vision nabízí různé možnosti pro správu obsahu. Je možné jej použít pro samostatně stojící displej, soustavu displejů umístěných na jednom místě, nebo jako cloudové zařízení pro různé konfigurace na několika místech najednou. Software bude primárně k dispozici přes OPS (Open Pluggable Specification) a umožní tak instalaci na většinu profesionálních digital signage produktů od Toshiby. Uživatelé budou moci velmi snadno a rychle začít spravovat svá signage zařízení, od obsahu až po detailní nastavení.

Sofistikovaný systém pro správu obsahu podporuje celou škálu formátů, proto není třeba dalších externích zařízení. Video, obrázky a text mohou být uspořádány tak, aby vytvořily zcela personalizované prezentace.

Opravdu poutavého obsahu, který osloví cílovou skupinu zákazníků, lze dosáhnout pomocí celé řady přednastavených konfigurací layoutů. V pokročilé verzi mohou uživatelé vytvářet i své vlastní layouty a prezentovat své sdělení v designu podobném ostatním firemním materiálům. Pro co nejefektivnější dopad může programování probíhat na hodinové, denní nebo týdenní bázi. Uživatel může navrhovat obsah pro jedno i více zařízení, a to jak pro samostatně stojící displeje, tak pro větší sestavy.

Software podporuje orientaci displejů na výšku i na šířku, videostěny i soustavy displejů, a to vše prostřednictvím jediného vstupního zdroje.

Komunikace plně pod kontrolou

Software Business Vision od Toshiby byl vyvinut s ohledem na obchodní účely. Pomáhá vytvářet poutavý a působivý obsah pro zákazníky a zároveň poskytuje administrátorům jednoduchý a sofistikovaný ovládací systém.

Sofware nabízí detailní informace o zobrazení i o celém zařízení a umožňuje tak uživatelům spravovat svoje signage zařízení rychle a jednoduše. Z jednoho místa mohou správci kontrolovat stav stahování, ukládání a užívání obsahu a odhadnout možné potíže dříve, než k nim reálně dojde. Pokročilá verze softwaru umožňuje zaznamenat a prohlížet historii, přidat zpětnou vazbu, vytvořit různé úrovně pro správce zařízení a spravovat obsah v závislosti na umístění displejů.

Software Business Vision bude k dispozici prostřednictvím OPS jednotek v Evropě v prvním čtvrtletí roku 2015.

[Best_Wordpress_Gallery id=“69″ gal_title=“Toshiba ISE_3″]