Profesionální notebook Toshiba Satellite Pro A50-C s procesory 6. generace Intel na našem trhu

  • Satellite Pro A50-C s procesory Intel® 6. generace poprvé na našem trhu
  • Všechny nové modely s 15“ Full HD displejem a klávesnicí odolnou proti polití
  • Vysoký výkon a nadstandardní záruky za atraktivní cenu

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje na českém a slovenském trhu poprvé profesionální notebooky Satellite Pro A50-C s procesory Intel® 6. generace. Tato cenově atraktivní řada je založena na vlastnostech, jako je matný antireflexní displej, tichá klávesnice odolná proti polití, vysoce nadstandardní záruky a bytelné provedení, které je připraveno na práci na nejrůznějších místech a každodenní přenášení. Všechny nové konfigurace Satellite Pro A50-C mají nyní 15“ matný displej s rozlišením full HD, který účinně eliminuje nepříjemné světelné odlesky a v jejich šasi je vestavěna optická mechanika pro čtení a zápis DVD disků.

Toshiba si velmi zakládá na provedení svých přístrojů určených především pro firemní klientelu, a proto podrobuje většinu profesionálních notebooků přísným testům odolnosti. I tato modelová řada, jejíž šasi je vyrobeno z tvrzeného plastu a doplněno kovovými panty, prošla sadou zátěžových testů Highly Accelerated Life Tests (HALT) nezávislého německého zkušebního ústavu TÜV Rheinland®. Na základě toho poskytuje Toshiba již v základu ke všem aktuálně uváděným modelům Satellite Pro A50-C kromě tříleté záruční doby také mimořádnou roční Záruku spolehlivosti (Reliability Guarantee)[1]. Ta zajistí zákazníkovi, že pokud mu během prvního roku od zakoupení notebook vypoví službu vinou výrobní vady, získá kromě záruční opravy také celou pořizovací cenu zpět.

Možnosti volby konfigurace

Řada Satellite Pro A50-C poskytuje výdrž na baterie až 7 hodin[2] a nabízí 6 nových konfigurací, které vyhovují rozličným potřebám z řad firemních i jiných profesionálních zákazníků. Všechny konfigurace pohání procesory 6. generace Intel® Core™ i5 nebo i7 s podporou 4 až 8 GB operační paměti. Tato kombinace zajišťuje svižné řešení všech výpočetních operací. Volit je možno mezi klasickým pevným diskem či rychlejším a mechanicky odolnějším SSD. Zobrazení zajišťuje buď integrovaná grafika nebo samostatná karta NVIDIA® GeForce® 930M. Pokud zákazník projeví zájem o jinou, vlastní konfiguraci, Toshiba zajistí výrobu takového notebooku na míru již od 20 kusů.

Bezpečnostní prvky a spolehlivé komponenty

Na prvním místě mnoha společností je bezpečnost jejich citlivých dat. Proto je i nová generace Satellite Pro A50-C vybavena integrovanou čtečkou otisků prstů a čtečkou Smart karet. Bezpečnost dále posiluje TPM čip, který umožňuje využít rozšířené funkce zabezpečení, například šifrování všech dat uložených na disku. Inovace doplňuje také funkce Battery Charging Control, která pomáhá optimalizovat využití baterie v rámci standardu TCO.

Každý profesionál potřebuje, aby jeho pracovní nástroj fungoval spolehlivě a poskytl mu dostatek možností při prezentaci jeho práce. Proto Toshiba vybavila i tuto řadu notebooků spolehlivým bezdrátovým modulem pro WiFi™ a/b/g/n/ac a Bluetooth 4.0. Navíc je k dispozici technologie Intel® WiDi Pro, která umožňuje promítat obraz na velkou kompatibilní obrazovku bezdrátově a zároveň zabraňuje jeho nechtěnému zobrazení na nežádoucích obrazovkách.

Operační systém na výběr

Protože většina společností využívá své stávající interní systémy vázané na starší verzi operačního systému a střední a velké firmy nejčastěji pracují na platformě Windows 7 Professional, jsou tyto přístroje dodávány právě s tímto předinstalovaným systémem a přibalenými DVD disky s Windows 10 64bit Pro.

Na našem trhu je prostřednictvím autorizovaných distributorů nyní dostupných 6 nových konfigurací notebooku Satellite Pro A50-C s procesory Intel® 6. generace.

 

Parametry nových konfigurací notebooku Toshiba Satellite Pro A50-C na našem trhu:

Displej: 15″ matný displej s rozlišením Full HD 1 980 x 1080 bodů a poměrem stran 16:9
Procesor: 6. generace  Intel® Core™ i5 6200U nebo Intel® Core™ i7 6200U dle konfigurace
Grafická karta: integrovaná karta Intel® HD Graphics 520 nebo NVIDIA® GeForce® 930M s NVIDIA® Optimus™ Technology
Pevný disk: dle konfigurace 500 GB HDD, 128 GB SSD nebo 256 GB SSD
Základní RAM: dle konfigurace 4 nebo 8 GB
Operační systém: předinstalován systém Windows 7 Pro, DVD disky s Windows 10 64bit Pro
Výbava: Optická mechanika pro zápis a čtení DVD, WiFi, Bluetooth, čtečky SD, Smart karet a otisků prstů
Rozhraní: HDMI, VGA, Intel® WiDi, 2× USB 3.0, 2x USB 2.0, RJ-45 (LAN), Combo Audio Jack
Bezdrátová komunikace: Bluetooth® v. 4.0, WiFi™ 802.11 a/b/g/n/ac
Hmotnost: od 2,2 kg dle konfigurace
Rozměry: 379 x 258 x 23.95 mm
Výdrž baterie: maximální výdrž baterie až 7 hodin[3]

[1] Pravidla uplatnění této záruky se řídí podmínkami, které jsou uvedeny na www.toshiba-czech.com/reliability

[2] Měřeno podle MobileMark™ k 2014

[3] Měřeno podle MobileMark™ k 2014

Sat_Pro_A50-C_Lifestyle_image Satellite Pro A50-C_05 Satellite Pro A50-C_beauty_01_with logo Satellite Pro A50-C_full product_01_with W10 Satellite Pro A50-C_full product_02_with win10 Satellite Pro A50-C_full product_03_with Win10 Satellite Pro A50-C_full product_04_with Win10