Pimpula pro každého gamera: Limitovanou edici herní mašiny od CZC navrhl Mikýř

Nejnovější zbraní v nabídce gamingových mašin na CZC se stala sestava CZC.Pimpula 4000. Stojí za ní internetová legenda absurdního humoru, Martin Mikyska AKA Mikýř, který dal počítač dohromady na CZC konfigurátoru ve spolupráci s fanoušky během streamu. A výsledek gamery rozhodně potěší, protože nadupaná sestava zaboduje při hraní nejnovějších počítačových her s vysokými nároky na výpočetní i grafický výkon. CZC.Pimpula 4000 je dostupná v limitovaném množství na webu CZC a každý zákazník k ní dostane i speciálně navrženou produktovou kartu s věnováním od Mikýře.

Herní počítač CZC.Pimpula 4000 staví na vysokém výkonu grafiky GeForce RTX 4070 Ti, která bez problémů zvládá 4K gaming. Ostatní komponenty jsou navrženy tak, aby daly hráčům konkurenční výhodu ve všech online bitvách. Ostatně kvalitu sestavy otestoval sám Mikýř a první vyrobený kus zařadil i do soutěže na svém YT kanále.

Stylová designová černá skříň CZC.Gaming Lantern ukrývá 8jádrový procesor AMD Ryzen 7 5800X3D (3.4/4.5 GHz, 16 vláken, 96 MB) s podporou 32 GB DDR4 paměti Kingston FURY Renegade RGB a rychlým pevným SSD diskem Samsung 980 PRO (PCIe 4.0) s kapacitou 1 TB. Zpracování grafiky si bere na starost grafická karta Asus TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti s 12 GB paměti GDDR6X. Sestava si tak poradí s hrami ve 4K rozlišení i se zobrazením velmi podrobných detailů a zvládá ray-tracing s vysokými FPS.

Nabušené tělo doplňuje množství rozhraní jako například Wi-Fi 6 Ax, Bluetooth 5.2, dva konektory USB 3.2 Gen2, šestice portů 3.2 Gen1 a dalších šest USB 2.0, HDMI, DisplayPort a další. Zdroj Fractal Design Ion Gold o výkonu 850 W s tichým ventilátorem a vodní chlazení Arctic Liquid Freezer II 240 zaručuje ničím nerušený zážitek z hraní. Sestava využívá operační systém Windows 11 Home.

Herní sestava CZC.Pimpula 4000 je k dostání na CZC.cz za koncovou doporučenou cenu 62 990 Kč.