Paliva se slevou až 3 Kč na litr pro členy nového věrnostního klubu OMV

Zákazníci čerpacích stanic OMV v České republice mohou nyní čerpat benzín i naftu se slevou až 3 Kč na každý litr, a to do 10. listopadu. Slevu mohou využít členové nového věrnostního klubu OMV za body nasbírané v aplikaci OMV MyStation. Za jeden bod lze čerpat uvedenou slevu na jeden litr paliva. Prvních 100 bodů získává každý nový člen klubu automaticky po registraci a další body lze sbírat za čerpání pohonných hmot i nákupy a či za doporučení věrnostního klubu OMV známým.

„Velmi si vážíme věrnosti zákazníků, a proto jsme pro ně připravili mimořádnou pozvánku do našeho nového věrnostního klubu, který jsme spustili během letošního léta. Uživatelům aplikace OMV MyStation nyní nabízíme také speciální předvánoční akci s oblíbenými stavebnicemi Playmobil a připravujeme další zajímavé akce. Díky moderní platformě věrnostního klubu můžeme rychle a pružně reagovat na potřeby a přání našich věrných zákazníků.“ říká Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV Česká republika.

Do věrnostního klubu OMV MyStation se může zdarma zapojit každý zákazník, který používá chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS. Členové klubu sbírají body za čerpání každého litru paliva, nákupy či využití myčky na čerpacích stanicích OMV v ČR. Možnosti využití bodů mohou zákazníci sledovat přímo ve své aplikaci, stejně jako všechny aktuálně využitelné odměny. OMV MyStation nabízí navíc služby elektronické peněženky, do níž si uživatelé mohou uložit všechny věrnostní karty třetích stran, které využívají.

An der Tankstelle