P2P carsharing HoppyGo zahájil novou kampaň, cílí na zážitky

Praha 12. července 2018: HoppyGo, největší český peer to peer carsharing, uvádí svou novou reklamní kampaň. Sází v ní především na zážitky a emoce spojené s cestováním, které je díky sdílení vozů dostupné každému.

Hlavním cílem kampaně je zvýšení obecného povědomí o carsharingu, jeho možnostech a výhodách v běžných životních situacích. Sdílení aut představuje jako službu, která ulehčuje život a jednoduše propojuje majitele aut s lidmi, kteří si vůz potřebují půjčit.

„Naším cílem je ukázat hlavní výhody carsharingu v každodenním životě a v situacích, které zná každý z nás. Sdílení aut vidíme jako rovnocennou alternativu k vlastnění auta a jako takovou službu ho chceme i prezentovat,“ doplňuje Jan Charouz, CEO HoppyGo.

Kampaně tvoří tři klíčové vizuály, které doprovodí image video spoty a taktická kreativa. Kampaň poběží od července do prosince tohoto roku jako online display reklama, na sociálních sítích, v běžných videoformátech a také na OOH formátech, především pak na nádražích a prostředcích městské hromadné dopravy.

Tvůrcem kampaně je Bistro Agency, videospoty ke zhlédnutí na YouTube kanálu HoppyGo.

https://www.youtube.com/watch?v=X3FMwYGW-Ho

https://www.youtube.com/watch?v=wFEfmUD-awk

https://www.youtube.com/watch?v=X4-XAsncDXI