OMV nabízí nové čerstvě připravené sendviče od šéfkuchaře Emanuele Ridiho

  • Tři nové sendviče z vysoce kvalitních surovin v nabídce OMV VIVA
  • Vznikly ve spolupráci se známým italským šéfkuchařem Emanuele Ridim

Společnost OMV navazuje na úspěšnou akci z loňského roku s názvem „Sendvič na míru” a uvádí do nabídky tři zcela nové sendviče. Jejich exkluzivní recepturu vytvořil populární italský šéfkuchař Emanuele Ridi. Jedná se jen o začátek spolupráce, která zákazníkům OMV VIVA přinese na čerpacích stanicích to nejlepší z čerstvě připraveného občerstvení. Gurmánské sendviče z kvalitních surovin rozšíří nabídku OMV VIVA v květnu.

Na vybraných čerpacích stanicích OMV VIVA mohou od začátku května zákazníci ochutnat sendviče podle originální receptury italského šéfkuchaře Emanuele Ridiho. Sendviče čerstvě připravené přímo ve VIVA Cafe obsahují kvalitní suroviny, jako je například italský chléb focaccia či flaguette, čerstvá pečená šunka z kýty s 96% podílem masa, prosciutto crudo, grilované papriky nebo sýr scamorza.

Koncept kvalitního a rozmanitého stravování, který OMV v rámci své filozofie „We care more“ uvádí na svých čerpacích stanicích, navazuje na úspěšné rozšiřování nabídky VIVA Cafe, Sendviče jsou sestaveny nejen s ohledem na skvělý kulinářský zážitek, ale jejich receptury také reflektují celosvětové gastronomické trendy. OMV tak úspěšně boří mýty o stereotypním stravování na čerpacích stanicích a přináší prémiové sendviče z těch nejlepších surovin.

„Díky mým cestám do Itálie a zpět moc dobře vím, jak důležité je dobře se najíst a odpočinout si při dlouhé jízdě. Proto jsem právě od OMV rád přijal nabídku vytvořit sendvičové menu z kvalitních čerstvých surovin,“ uvádí Emanuele Ridi, italský šéfkuchař.

Rozšíření nabídky o nové sendviče je přirozeným krokem, který vychází vstříc preferencím zákazníků. Ti při svých cestách stále častěji volí čerstvě připravované občerstvení.

„Spolupráce s Emanuele Ridim přirozeně navazuje na naši snahu přinášet zákazníkům jen to nejlepší. Věříme, že nové sendviče uspokojí chutě i náročnějších gurmánů na cestách a stanou se dalším z mnoha důvodů, proč se zastavit právě v příjemném prostředí našich VIVA Cafe,“ uvedl Michal Janda, marketingový manažer společnosti OMV ČR.

Složení sendvičů:

 OMV_Focaccia_Prosciutto Focaccia Prosciutto Focaccia s olivovým olejem, smetanový sýr, prosciutto crudo, sýr scamorza, rajčata, rukola
 OMV_Manu_Sendvic Manu sendvič Italský chléb flaguette, olivový olej, pečená šunka z kýty (96% masa), grilované papriky v oleji, rajčata, rukola
 OMV_Taleggio bageta Taleggio bageta Grahamová bageta, pepřová omáčka, zralý sýr taleggio, rajčata, barevné listy salátu (misticanza)

OMV_Emanuele_Ridi OMV_Taleggio bageta OMV_Focaccia_Prosciutto OMV_Manu_Sendvic