Na trail i do posilovny: Skinners představují ponožkoboty Compression 2.0 pro aktivní sportovce

  • Po úspěchu prvních ponožkobot přichází Skinners s novou kolekcí Compression 2.0
  • Skinners vstupují s inovovaným produktem do nového segmentu fitness a dynamických sportů

Ponožkoboty, které poskytují maximální volnost a zároveň dokonalou oporu chodidla. Brněnští Skinners představili nový model Compression 2.0, který je určen pro dynamický pohyb i náročné sportovní aktivity. Skinners tak navazují na průlom v bosém obouvání, které jejich ponožkoboty odstartovaly, a přinášejí barefoot obutí i pro náročnější zákazníky.

Ponožkoboty Skinners si za šest let jejich existence oblíbili zákazníci ve 120 zemích světa, a to jak z řad amatérských, tak i profesionálních sportovců. Firma, která svůj úspěch odstartovala v roce 2016 kampaní na americkém Kickstarteru, prodala v loňském roce přes 240 000 párů ponožkobot a neustále pracuje na dalších inovacích. Za design svých výrobků získala i řadu ocenění jako Red Dot Design, Good Design nebo A’ Design. Nový model ponožkobot Compression 2.0 představuje další krok vstříc zákazníkům, kteří hledají vhodné obutí pro náročnější aktivity.

Pro model Compression je charakteristický vyšší střih a užší špička, díky čemuž nabídne pevnou, a přitom flexibilní oporu chodidla. Patentovaná technologie StretchKnit využívá italská vlákna nejvyšší kvality a výdrž ponožkoboty zaručuje podešev ze speciálně vyvinutých polymerů. Součástí je vyjímatelná perforovaná stélka, která zajistí sucho a pohodlí při celé řadě aktivit.

„Chtěli jsme zákazníkům nabídnout nejen kolekci, která bude určena k odpočinku, ale i model pro náročnější a aktivnější jedince. Proto na širší model Skinners 2.0 Comfort navázaly Skinners 2.0 Compression, které více obepínají okolo kotníku i nártu a zajistí tak větší pocit jistoty i při prudším pohybu nohy,” říká spoluzakladatelka Skinners, Michaela Steinhauser.   

Skinners Compression ocení nejen příležitostní turisté při výletech v přírodě, ale obstojí i při náročných a dynamických aktivitách. Hodí se tak do posilovny, na trénink bojových sportů i na běh v terénu. Navzdory svým vlastnostem jsou stále lehké, kompaktní a zaberou jen minimum místa.

Nový model Skinners 2.0 Compression je k dostání v pěti barevných provedeních, která navazují na předchůdce Comfort. Vybrat si lze z přírodnějších barev Pine, Anthracite a Stone či upřednostnit výraznější barvy jako Carmine nebo Pacific.