Metrostav Development spustil prodej projektu NA VACKOVĚ

Developerská společnost Metrostav Development uvedla do prodeje bytový projekt NA VACKOVĚ. 202 bytů kategorií 1+kk – 4+kk se nachází na klidném pozemku v lokalitě Vackova na Praze 3 v těsném sousedství parku Židovské pece. Orientují se na vyšší střední třídu zákazníků, bytové portfolio je zároveň koncipované s důrazem na investiční potenciál nemovitosti. Startovní ceny začínají na 48 000 korunách za metr čtvereční včetně DPH. Kolaudace projektu bude probíhat v druhém čtvrtletí roku 2016.

Byty NA VACKOVĚ navazují na úspěšný projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. Byty spadají do kategorie metropolitního bydlení a jsou navrženy s důrazem na vzdušnost a světlost. Projekt je složen ze tří maximálně pětipatrových objektů s vlastními zelenými dvory. Díky charakteristické členitosti je velká část bytů vybavena balkony a lodžiemi, k přízemním bytům přísluší velkometrážní zahrádky nebo terasy. Projekt nabízí také sklepní kóje a parkovací místa v podzemních podlažích.

V docházkové vzdálenosti projektu je plná občanská vybavenost a dostatek prostoru pro sport i relaxaci. V těsné blízkosti se kromě parku Židovské pece nachází stará zástavba horního Žižkova s několika mateřskými školami, lékařskou ordinací, restauracemi nebo kinem. Ve středním radiu se nachází nákupní centrum Flora. Bytový projekt je vzdálen zhruba patnáct minut jízdy MHD do centra – deset minut od stanice metra Želivského a deset minut jízdy automobilem na městský okruh nebo magistrálu.

Lokalita Vackova je považována za jednu z budoucích nejlukrativnějších pražských čtvrtí. Zatímco v oblasti Nákladového nádraží v návaznosti na Olšanskou ulici v příštích letech vznikne nová obchodně-administrativní čtvrť, přilehlá lokalita Na Vackově se stane klidným rezidenčním těžištěm celého horního Žižkova.

„Horní Žižkov, jehož je Vackov součástí, se stane v průběhu několika let zcela novou čtvrtí se specifickým charakterem,“ přibližuje situaci obchodní ředitel Metrostav Development Ondřej Buršík. „Lokality Vackova si vážíme jako dobrého místa pro život, kde se komfortní nová zástavba citlivě spojuje s původním městem. I to z projektu dělá dobrou investici do budoucna.“

Rezidenční park NA VACKOVĚ čeká rozvoj také v následujících letech. V lokalitě vznikne celá řada specifických produktů – od viladomů s vyšším standardem po řadové rodinné domy, mezonetové byty nebo metropolitní bydlení v cityhousech.

[Best_Wordpress_Gallery id=“13″ gal_title=“NA VACKOVĚ“]