Kolonial.cz testuje rozvoz nákupů do půlnoci

E-shop s potravinami Kolonial.cz testuje v Praze a části středních Čech novinku. Zákazníci zde mohou vyzkoušet pozdní noční závoz nákupu od 22:00 do půlnoci. Na základě zákaznického ohlasu se nyní Kolonial rozhodne, zda nová závozová okna zachová.

Noční závozy zákazníci nejčastěji využívají pro velké rodinné zásobovací nákupy. Jejich hodnota je – v porovnání s jinými doručovacími časy – skoro o 1/3 vyšší. Příručí Kolonialu jezdí nejvíce na pražské adresy nebo do satelitních obcí v rámci širšího regionu. Díky prázdnějším ulicím navíc stihnou objet více adres než v době dopravních špiček.

E-shop s potravinami Kolonial.cz působí v Praze, středních Čechách, v Plzni, Hradci Králové a na Pardubicku. Celkem obsluhuje 1 milion českých domácností. Ve své nabídce má více než 10 000 položek potravin a drogistického zboží.

K rozvozu potravin využívá ekologické vozy se třemi oddělenými teplotními zónami, takže potraviny jsou na své cestě vždy optimálně uskladněné. Nákupy doručí až za práh kuchyně nehledě na to, v kolikátém patře zákazník bydlí a jak velký a těžký nákup si objednal. Platit lze kartou a zákazník může využít také možnost odvozu a výkupu vratných obalů.