HoppyGo zavádí bezkontaktní předání vozu – zahajuje spolupráci s Keyguru

Česká platforma pro sdílení aut HoppyGo zahájila spolupráci se sítí samoobslužných boxů Keyguru. Díky této praktické novince je předání i vrácení klíčů od vozidla možné i bez nutnosti osobního setkání a sdílení vozů se tak stává výrazně snazší než doposud. Služba bezkontaktního předání je zdarma a uživatelé ji mohou využít v Praze a Brně.

Keyguru pointy slouží jako bezpečnostní schránka pro krátkodobé uložení cenností, díky kterým uživatelé HoppyGo mezi sebou nemusí koordinovat osobní setkání a klíčky od vozu si mohou předat prostřednictvím těchto boxů. Pro využití služby stačí, aby majitel vozu informoval zákaznické centrum HoppyGo o podrobnostech předání, a nemusí se už o nic starat. „Naše zákaznické centrum rezervuje vybraný Keyguru point, požadovaný čas a obratem pošle majiteli i řidiči unikátní kód, kterým obě strany získají do boxu přístup. Rezervaci je přitom možné realizovat i do hodiny,“ uvedla Kateřina Ehlová, ředitelka zákaznické péče HoppyGo.

Inovativní řešení přináší výrazně větší flexibilitu při sdílení vozu, jelikož majitel auta i řidič na sobě mohou být naprosto nezávislí. Pro předání klíčů od vozu si lze zvolit brzké ranní nebo pozdně večerní hodiny, některé boxy jsou otevřené dokonce i non-stop. Keyguru pointy jsou k dispozici v kavárnách, restauracích, obchodech apod. v Praze a Brně. „Naším cílem je uživatelům zajistit nejvyšší možný komfort. Pokud budou chtít nainstalovat Keyguru point na dalších místech, stačí napsat na zákaznickou podporu HoppyGo a v případě, že se žádostí o danou lokalitu sejde více, zajistíme instalaci,“ dodává Kateřina Ehlová.

Dosavadní způsob předání auta se kromě zefektivnění postupu při předání klíčů změní také v povinnosti nafotit vůz pomocí aplikace HoppyGo, která přechází v tomto případě na řidiče. Jakmile tak učiní, informuje majitele, který fotografie a předání vozu jednoduše schválí a řidič může vyrazit na cestu.

Uživatelé HoppyGo mohou vybírat z široké nabídky zhruba 1800 aut a více než 300 modelů vozů. Výhodou HoppyGo je rychlost a jednoduchost celého procesu výpůjčky. Není potřeba podepisovat žádné dlouhé smlouvy – zákazníkovi stačí rychlá registrace se snadným ověřením dokladů. V případě dlouhodobých pronájmů na více dní navíc mohou uživatelé využít zvýhodněné cenové balíčky. V ceně zápůjčky je vždy zahrnuto havarijní pojištění, které kryje všechna běžná rizika.

Aktuálně jsou k dispozici následující Keyguru boxy:

  • Žabka, Žateckých 1082/9, Praha 4
  • Café Záhorský, Eliášova 279, Praha 6
  • Hostel Marabou, Koněvova 55, Praha 3
  • ČSOB, Nádražní 762/32, Praha 5
  • Excelsior, Bělehradská 1350, Praha 2
  • Pizzeria Carllino, Thámova 117, Praha 8
  • Žabka, Na Pomezí 1333/36, Praha 5
  • Restaurace Sklep, Seifertova 447/53, Praha 3
  • Potraviny Vávra, Francouzská 77, Praha 2
  • Žabka, M. Horákové 1957/13, Brno