HoppyGo rozšiřuje služby v oblasti cestování, kromě doporučujících tipů nově zážitky i zprostředkuje

Česká platforma pro sdílení aut HoppyGo rozšiřuje své služby a navazuje spolupráci se společností OutdoorTrip, která poskytuje zážitky po celém světě. HoppyGo tak kromě zápůjček automobilů a cestovatelských doporučení nově zprostředkovává i konkrétní aktivity se zaměřením na zimní sezónu. Cestovatelský portál https://dovolenadoma.hoppygo.com nabídne přes 500 variant aktivit včetně více než 60 nových tipů na nejzajímavější destinace a zážitky spojené s cestováním v České republice.

Mechanismus cestovatelského portálu dokáže jednoduše filtrovat nabídku dle zvolených požadavků, a kromě inspirace nyní lze vybraný tip prostřednictvím odkazu na OutdoorTrip.cz i zakoupit a výlet podniknout prakticky ihned. HoppyGo zároveň přidává nová doporučení pro zimní sezónu a vedle vytipovaných míst pro lyžování nabídne i netradiční adrenalinové zážitky jako snowkiting, lezení po ledových útvarech a zamrzlých vodopádech, skitouring nebo adventní a vánoční plavbu na voru. Rodiny zase ocení třeba příležitost zažít středověk v Dětenicích, prozkoumat hrady a zámky či navštívit muzeum fantastických iluzí.

„Uživatelé využívají služeb HoppyGo především za účelem cestování na dovolenou či víkendové výlety, a proto jsme se rozhodli jim jejich výběr ještě více usnadnit. Díky spolupráci s OutdoorTrip nemusí u mnoha doporučujících balíčků řešit nic navíc, stačí kliknout na odkaz a zájezd nebo aktivitu si rovnou zakoupit. V nabídce jsou také jednodenní výlety, které lze provozovat i v dnešní době a na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak i páry, jednotlivci či skupiny dobrodruhů,“ uvedl Robin Švaříček, CEO HoppyGo.

“HoppyGo vnímáme jako zkušeného, stabilního a spolehlivého partnera v segmentu sdílené mobility, která je dostupná všem. Pro vzájemnou spolupráci počítáme s hlubší integrací nabídky HoppyGo do zmiňovaných balíčků služeb, tak aby i naši klienti mohli využívat služeb sdílené mobility při svých cestách za dobrodružstvím v plné šíři. Vedle outdoorových aktivit rozšiřujeme nabídku glampingu, tedy luxusního ubytování v přírodě, kde zákazníci ocení spolehlivé dopravní prostředky, které si mohou pronajmout pouze na potřebný čas strávený třeba na prodlouženém víkendu nebo na tuzemské dovolené. A přesně v těchto vizích se naše myšlenky s HoppyGo potkávají,” komentuje Zdeněk Blažek, CEO OutdoorTrip.

Cestovatelský portál #dovolenadoma od HoppyGo nabízí kromě tipů na nejzajímavější místa a konkrétní aktivity také doporučení na ubytování, restaurace, kavárny a zároveň nejvhodnější vozidlo pro přepravu. Projekt vznikl na začátku letní sezóny, a již během ní zaznamenal denní návštěvnost v řádech tisíců unikátních uživatelů. Vedle inspirace a zjednodušení pro uživatele tak podporuje i lokální ekonomiku a turismus.

Platforma pro sdílení aut HoppyGo nabízí více než 2 000 aut nejrůznějších značek, a vedle širokého výběru je velkou výhodou rychlost a jednoduchost celého procesu výpůjčky. Není potřeba podepisovat žádné dlouhé smlouvy a zákazníkovi stačí rychlá registrace se snadným ověřením dokladů. V případě dlouhodobých pronájmů na více dní mohou uživatelé využít výhodný slevový program. V ceně zápůjčky je vždy zahrnuto havarijní pojištění, které kryje všechna běžná rizika.