HoppyGo představuje S3XY nabídku elektromobilů a jako bonus ustájilo elektrický Mustang Mach-E

Platforma pro sdílení aut mezi lidmi HoppyGo přichází s dosud nejpestřejší nabídkou elektromobilů. Připravena k jízdě je kompletní modelová paleta automobilky Tesla S, 3, X, Y a nově také první elektrické SUV od amerického výrobce Ford Mustang, Mach E.  V nabídce aut s elektrickým pohonem přitom nechybí ani nejžádanější elektromobil na platformě ŠKODA ENYAQ iV, která loni strávila v zápůjčce rekordních 90 procent času. Celkem HoppyGo aktuálně nabízí tři desítky aut s elektrickým pohonem, od “A” – Aixiamu až po “Z” – Zoe, elektromobil francouzského výrobce Renault.

Poptávka po elektromobilech je obrovská. Lidé si chtějí vyzkoušet, jak se elektromotor chová při jízdě, a nebo se chtějí na vlastní oči přesvědčit, jak dlouhý je nabíjecí cyklus baterie. Jízda ve sdíleném autě je k tomu ideální. Uživatel si vybere konkrétní vůz a půjčí si ho na tak dlouho, jak potřebuje. Často jsou totiž mezi řidiči zájemci o koupi vozu,” vysvětluje Robin Švaříček, CEO společnosti HoppyGo, která sdílení aut mezi lidmi umožňuje. 

Poptávka po sdílených elektromobilech v loňském roce stoupla o víc než 400 procent. Rostoucí zájem řidičů o vozy s elektrickým pohonem si uvědomuje stále více majitelů elektromobilů, kteří svá auta ke sdílení registrují. Během jízdy elektromobilem nedochází k opotřebení standardních komponent aut s běžnými spalovacími agregáty. Elektromobily se tak v tomto ohledu ukazují jako nejvhodnější typ aut pro sdílení. Počet nově registrovaných automobilů i díky tomu roste geometrickou řadou. Platforma HoppGo níže představuje ty nejžádanější z nich. 

Ford Mustang Mach-E
Mustang Mach-E: První plně elektrické SUV značky Ford. Atraktivní design, nejmodernější technologie a dojezd na jedno nabití až 540km Mustang Mach-E je elektrické SUV s okamžitou akcelerací. Připravte se znovu si zamilovat řízení. V maximální možné výbavě, 4×4, větší baterie. Užijte si elektrické zrychlení s podmanivým zvukem. Dobíjení na nabíjecích stanicích PRE v ceně pronájmu vozu.
https://hoppygo.com/cs/ford-mustang-mach-e-suv-electric/80cb1bc9b1

ŠKODA ENYAQ iV
ŠKODA ENYAQ iV 80 má příplatkovou výbavu včetně rychlonabíjení i asistované jízdy a její 82 kWh baterie se 150 kW elektromotorem slibuje vedle sportovního zážitku i dojezd až 535 kilometrů na jedno nabití. “Určitě nejlepší auto, co Škodovka vypustila na trh. Po třech dnech v tomhle se mi vůbec nechce přesedat do ropáka. Výpůjčka bez sebemenšího problému, auto je silně návykové,” popsal Libor Š. na stránkách HoppyGo své zážitky z jízdy. 
https://hoppygo.com/cs/skoda-enyaq-iv-suv-electric/e2ae137e21

Tesla Model Y
Univerzální a praktický. Přichází nová Tesla Model Y. Vůz, který si bere z Modelu 3 špičkové technologie a skvělé jízdní vlastnosti a z Modelu X zase bezkonkurenční prostor. Dojezd Největší 75 kWh baterie, reálný dojezd 400 – 450 km Výkon 400 koní, max. rychlost 220 km/h, zrychlení 0-100 km/h za 4,8 s Výbava Bílá kůže, FSD Autopilot 3.0, prémiové audio, všechna sedadla vyhřívaná, HEPA filtr, panoramatická střecha, barva pearl white. Nabíjení na stojanech PRE v ceně vozu.
https://hoppygo.com/cs/tesla-model-y-suv-electric/a9ee19e095

Tesla Model X
Tesla Model X Raven P100D. Maximální výbava, neuvěřitelný zvuk, světlý interiér v dekoru dřeva. Ideální, pokud chcete udělat dojem na své obchodní partnery, udělat ze svatby ještě více nezapomenutelný okamžik či jenom pocítit neuvěřitelnou akceleraci vozuhttps://hoppygo.com/cs/tesla-model-x-suv-electric/e4a3a1068a,                                                          

Platforma pro sdílení aut mezi uživateli HoppyGo spadá mezi inovační projekty mobility Škoda Auto DigiLab. Nabídka více než 2500 vozů je dostupná ve všech velkých městech Bohatá paleta zahrnuje standardní vozy, užitkové vozy, ale také supersporty, youngtimery, obytné dodávky a zároveň hybridní, plug-in hybridní i plně elektrická vozidla.