HAPPY PLUGS PŘEDSTAVUJÍ SPORTOVNÍ SLUCHÁTKA

MÓDA, HUDBA A POHYB V PERFEKTNÍ HARMONII

Švédská módní značka Happy Plugs přichází s novinkou, která umocní váš zážitek z pohybu. Představuje novou řadu sportovních sluchátek Sport Headphones.

Značka Happy Plugs ví, co jejich uživatelé a uživatelky potřebují. Proto přichází s novou inovativní řadou sluchátek pro sportovní zážitky. Sluchátka jsou odolná proti vodě i potu, mají zabudovaný mikrofon a umožňují snadno upravovat hlasitost i přepínat písničky přímo z ovladače na kabelu sluchátek. Navíc přináší ještě lepší zvukový zážitek a plnější basy.

Díky speciálně upravenému tvaru drží dobře na místě a nevypadávají z uší nehledě na to, jak aktivní sport si zvolíte.

Ať už dáváte přednost běhání v přírodě nebo vám vyhovuje prostředí tělocvičny, sportovní řada sluchátek Happy Plugs vám vždy skvěle poslouží a dokáže skloubit vše, o čem moderní cvičení je, a to outfit, hudbu, pohyb a zasloužené endorfiny.

Aby sluchátka sedla opravdu každému, najdete v balení 4 páry silikonových nástavců v různých velikostech. Na výběr jsou čtyři barevné varianty, a to klasická černá, kobaltově modrá, tyrkysová a tmavě růžová.

Maličkosti dělají nejvíc. Aby se předešlo zamotávání, je kabel ke sportovním sluchátkům Happy Plugs plochý. Navíc obsahuje ovládací prvek se třemi tlačítky a vestavěným mikrofonem, odolným proti vodě a potu. Ovládání hlasitosti a přepínání písniček je kompatibilní se všemi modely zařízení Apple, tedy iPhone®, iPad® nebo iPod®. Sluchátka byla vyvíjena přímo s uživateli tak, aby jim co nejvíce usnadnila a zpříjemnila sportovní prožitky.

“Hudba je to, co nás inspiruje, motivuje a pomáhá nám posouvat hranice. Dobrá hudba vám dává sílu a probouzí ve vás sportovce. Proto jsme pro všechny, kdo milují aktivní život, ale nechtějí se vzdát svého stylu, vyvinuli sportovní řadu sluchátek Happy Plugs.“ řekl Andreas Vural, CEO a zakladatel Happy Plugs.