Fruitisimo díky HitHitu podpoří zdravotníky vitamínovými drinky, s rozvozem pomáhá DoDo

Český výrobce ovocných a zeleninových šťáv Fruitisimo navazuje na úspěšnou jarní akci na podporu zdravotníků v první linii a spouští kampaň #vitaminovainjekce 2. Na portálu HitHit mohou zájemci přispět na vitamínový drink, který společnost rozveze do nejvytíženějších nemocnic po celé České republice. Kampaň běží do 14. 11. a partnerem je i logistický startup DoDo, který zdarma pomáhá vitamínové nápoje rozvážet do nemocnic.

Myšlenka podpořit zdravotníky, kteří stojí v boji s virem v pomyslné první linii, přišla už na jaře tohoto roku během jarní vlny koronavirové krize. Fruitisimo za pomoci zákazníků rozdalo do českých nemocnic 6 000 vitamínových nápojů, aby podpořilo imunitu zdravotnického personálu. Vzhledem k aktuální situaci se nyní společnost rozhodla akci zopakovat.

 „I teď jsou zdravotníci vystaveni velkému fyzickému a psychickému vypětí, a to ještě více než na jaře. Proto chceme opět podpořit jejich imunitu a dodat jim energii prostřednictvím našich čerstvých vitaminových drinků z ovoce a zeleniny,“ doplňuje Veronika Janáčková ze společnosti Fruitisimo.

Prostřednictvím portálu HitHit mohou lidé až do 14. listopadu zakoupit libovolné množství vitamínových nápojů, které posléze Fruitisimo vyrobí a distribuuje do českých nemocnic. S rozvozem mu v Praze pomáhá logistický startup DoDo, který ve větších českých městech rozváží pro největší e-shopy či třeba online prodejce potravin a specializuje se na kvalitní a udržitelnou „same-day“ logistiku.

„Jsme rádi, že jsme se do projektu #vitaminovainjekce 2 mohli zapojit a nápoje do nemocnic zdarma zavážet, protože takovou formu pomoci vnímáme vzhledem k aktuální situaci jako velmi smysluplnou. Jsme si vědomi, že nejsem jediná firma, která se rozhodla pracovníky nemocnic podpořit, ale věříme, že právě vitamínové nápoje mohou vytíženým zdravotníkům skutečně dodat potřebnou dávku zdraví a optimismu, který je v této těžké době zapotřebí,“dodává za DoDo Michal Menšík, který stojí v čele startupu.