Evropská revoluce přinese zákazníkům produkty Xiaomi za zcela bezkonkurenční ceny

Během několika dnů vstoupí na evropské trhy asijský e-shop www.XiaomiForSale.com, který nabídne zákazníkům produkty Xiaomi za bezkonkurenční ceny při zachování většiny služeb, na které jsou zvyklí u lokálních prodejců, včetně místního záručního i pozáručního servisu.

Již brzy budou mít i čeští zákazníci možnost zakoupit smartphony a další zařízení čínského giganta Xiaomi přímo z Asie s vysoce nadstandardními službami. Nový asijský obchod www.XiaomiForSale.com se zaměří na evropské zákazníky, bude s nimi komunikovat v jejich jazycích a nabídne jim lokální záruční i pozáruční servis. Tento obchod bude držet skladové zásoby v Evropě, a proto doba dodání většiny objednaných produktů bude v rozmezí jednoho až tří pracovních dnů.

Značka Xiaomi je dnes jednou z nejrychleji rostoucích technologických firem na světě. Od jejího založení v roce 2011 neuplynuly ani 4 roky a již se dostala mezi tři největší výrobce mobilních telefonů. V posledních měsících se navíc velmi zásadně angažuje také ve vývoji a výrobě produktů mimo oblast mobilních technologií. Na trh uvádí množství produktů z oblasti elektroniky, chytré domácnosti a péče o zdraví. Její produkty si během krátké doby vydobyly pověst spolehlivých kvalitních zařízení s výborným dílenským zpracováním a funkčním softwarem.

Nový e-shop www.XiaomiForSale.com  postupně nabídne evropským zákazníkům většinu sortimentu z produkce Xiaomi, přičemž o lokalizaci prostředí a aplikací se postarají evropské komunity MIUI, které již dlouhodobě spolupracují s čínskou stranou na překladech systému a aplikací, které produkty Xiaomi používají. Komunity projekt podpořily a zaručily se za něj.

Díky této podpoře budou všechny telefony při prodeji legálně vybaveny evropskou multijazykovou instalací, která zajistí ihned po zapnutí přístroje komunikaci v jazyce zákazníka.