Dynabook Satellite Pro L50-G s grafikou NVIDIA GeForce

Společnost Dynabook Europe GmbH představila nový model notebooku Satellite Pro L50-G s grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX250¹, který přichází na trh EMEA na základě poptávky zákazníků. Vestavěná dGPU umožní uživatelům využít vyšší výkon aplikací doma, v kanceláři i na cestách. Grafická karta se 2 GB paměti GDDR5 zajišťuje plynulejší videokonference, přehrávání médií nebo úpravu fotografií a vizuálů.

Vysoce výkonný a lehký profesionální notebook

Nově představený model doplňuje řadu notebooků Satellite Pro L50-G, která byla uvedena na trh v listopadu 2019. Satellite Pro L50-G nabízí podnikům vysoký výkon, spolehlivost, flexibilitu a vynikající konektivitu. Představuje výbornou kombinaci efektivních pořizovacích nákladů a špičkových technologií.

Notebook, který byl navržen s ohledem na zvýšený výkon, splňuje díky procesorům Intel® Core™ 10. generace požadavky rychle se rozvíjejících potřeb práce s využitím multitaskingu. Nejnovější bezdrátový standard Intel® Wi-Fi 6 s modulem AX200 přináší lepší rychlost připojení svyšší kapacitou a nižší latencí. Flexibilitu s výkonným a současně vysoce kapacitním datovým úložištěm zajišťuje podpora duálního úložiště s disky SSD a současně HDD. Všechny požadavky na nabíjení, přenos dat a připojení externích periferií řeší nejmodernější standardy připojení, včetně univerzálních portů USB Type-C a USB Type-A.

Nový model byl navržen tak, aby jeho uživatel dosáhl maximální produktivity v kanceláři, na cestách i doma. Vysokou mobilitu zajišťuje šasi tenké pouhých 19,9 mm a celková hmotnosti 1,85 kg* spolu s 15“ displejem s rozlišením FHD a antiodrazovou úpravou. Díky baterii s funkcí rychlého nabíjení vydrží notebook Satellite Pro L50-G až 9 hodin* a uživatelé mohou na cestách řešit úkoly během celého pracovního dne.

„Aplikace, které dnešní pracovníci využívají, vyžadují neustále modernější technologie. Proto jsme rozšířili řadu Satellite Pro L50-G o tento nový model. Díky němu mohou naši zákazníci využít nových možností,“ říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe GmbH. „Představení tohoto nového zařízení znovu potvrzuje náš závazek vyvíjet technologie, které splňují a překračují požadavky uživatelů.“

Satellite Pro L50-G s volitelnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® MX250 bude v Evropě k dispozici od března 2020. Další informace o zařízeních dynabook naleznete na http://cz.dynabook.com.

¹ NVIDIA® a GeForce® jsou registrované obchodní známky NVIDIA Corporation.

* V závislosti na konfiguraci.

Satellite Pro LG50-G_logo nvidia