Dynabook představuje odolný notebook Tecra A30-G

Dynabook Europe GmbH představuje lehký, odolný a robustní profesionální notebook Tecra A30-G s procesory Intel® Core™ 10. generace. Tento počítač byl navržen pro využití ve středních a velkých společnostech a v sektoru vzdělávání a veřejné správy. Pro mobilní pracovníky představuje flexibilní a cenově efektivní zařízení s bohatými funkcemi zabezpečení a konektivity.

Premiová mobilita a výdrž na baterie

Model A30-G charakterizuje kompaktní provedení s tenkým šasi a hmotností pouhých 1,2 kg*. Zkonstruován byl tak, aby odpovídal požadavkům moderních mobilních pracovníků.

Antireflexní 13,3” displej s vysokým jasem a možností nízkoenergetického Full HD zobrazení zajišťuje snadnou práci a vynikající čitelnost obrazovky za všech světelných podmínek. Maximální produktivitu umožňuje výdrž na baterii po dobu až 15 hodin¹, přesné ovládání pomocí dotykového panelu Precision Touch Pad a rychlé spuštění operačního systému během několika vteřin.

Vynikající zabezpečení a konektivita

Notebook A30-G má integrovány prostředky pro nadstandardní zabezpečení uložených firemních dat a umožňuje správu zabezpečení na všech úrovních. Základním bezpečnostním prvkem je speciální systém BIOS společnosti Dynabook, který byl navržen tak, aby chránil přístroj před vnějšími kybernetickými útoky. Ten doplňuje Trusted Platform Module (TPM) umožňující mimo jiné konfiguraci využití portů dle bezpečnostních kritérií společnosti, a také široké možnosti autentizačních funkcí. Systém BIOS i přístup k datům uloženým na SSD disku může být zabezpečen biometrickým ověřením uživatele a zamezení neoprávněného přístupu posiluje dále volitelná čipová karta a dvouúrovňová autentizace s využitím Windows Hello, IR kamery a čtečky otisků prstů.

Vysokou míru konektivity zajišťuje flexibilní port USB Type-C a připojení k televizoru, monitoru nebo projektoru usnadňuje integrované HDMI rozhraní spolu s volitelnou hardwarovou redukcí USB-C na VGA. V případě potřeby připojení většího množství periferních zařízení je k dispozici také volitelná dokovací stanice USB-C. Spolehlivé a rychlé připojení k internetu a podnikové síti zajišťuje Gigabit LAN port v kombinaci s bezdrátovým síťovým adaptérem Intel® Wi-Fi 6 AX200, který minimalizuje riziko výpadků připojení.

Navzdory lehkému a tenkému provedení nabízí A30-G vysoký výkon potřebný pro splnění všech pracovních úkolů na cestách i v kanceláři. Notebook je možné vybavit širokou škálou typů SSD disků až do kapacity 512 GB PCIe SSD a procesory až po Intel® Core™ i7 vPro 10. generace.

„Tecra A30-G dokazuje předsevzetí společnosti dynabook – nabízet moderním mobilním pracovníkům robustní a odolná zařízení, která poskytují špičkový výkon a splňují nejvyšší nároky na přenositelnost,“ říká Damian Jaume, Managing Director, Dynabook Europe GmbH. „Tecra A30-G představuje prototyp moderního, robustního a flexibilního notebooku s pokročilými funkcemi za dostupnou cenu.“

Tecra A30-G bude na evropském trhu k dispozici během jara 2020. Více informací o sortimentu dynabook najdete na: https://cz.dynabook.com.

* v závislosti na konfiguraci

¹měřeno pomocí Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark je ochranná známka Business Applications Performance Corporation

 

A30-G_05_win10 A30-G_06 A30-G_08_win10 A30-G_11_win10 A30-G_12_win10 A30-G_13 A30-G_14 A30-G_15 A30-G_beauty_01_win10 Tecra_A30G_Lifetsyle_launch_FINAL