Bezrealitky.cz nově garantují úspěšnost zveřejněné inzerce

Největší portál pro prodej a pronájem nemovitostí přímo od majitelů Bezrealitky.cz poprvé v historii přinese garanci úspěšného propojení vlastníků nemovitosti s těmi, kteří hledají bydlení. Pokud se klientům portálu do tří měsíců od zveřejnění inzerátu neozve vážný zájemce, Bezrealitky.cz zdarma prodlouží platnost inzerce, nebo klientům vrátí peníze. Novou garanci přiblíží kampaň „Garantujeme, že to klapne!“.

Podle výkonného ředitele Hendrika Meyera portál využívá toho, jak rychle se mu momentálně daří propojovat majitele se zájemci. Naprostá většina domů a bytů najde kupce do jednoho měsíce od zveřejnění nabídky, déle než tři měsíce svého kupce hledají jen 2 % nemovitostí. V případě pronájmů se vážný zájemce ozve dokonce v průměru do týdne. Bezrealitky.cz s více než půlmilionovou měsíční návštěvností zajistí každý měsíc 600 prodejů a 3000 pronájmů.

„Nově nabízená garance skvěle ukazuje, kam se nám podařilo za poslední roky posunout. Je to právě Bezrealitky.cz, kdo stojí za českým úspěchem prodeje svépomocí. Ten nyní tvoří jednu pětinu všech realitních transakcí v České republice,“ uvádí Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.cz. „Chceme jasně ukázat, že našemu modelu opravdu věříme a že se stal spolehlivou a prověřenou cestou.“

Podle Meyera bude zároveň velmi cenná zpětná vazba od majitelů, kterým se zájemce najít nepodařilo. Těm se bude tým Bezrealitky.cz věnovat jednotlivě, aby zanalyzoval důvody a případně pomohl majiteli upravit parametry inzerátu tak, aby se zájemce o nákup nemovitosti nebo pronájem ozval i jemu.

„Rozhodně je naším cílem zachovat takřka stoprocentní úspěšnost i v budoucnu, kdy třeba realitní boom opadne. Teď máme skvělou příležitost otestovat si, jaká opatření jsou účinná a jaká nikoli,“ zakončuje Meyer. „Garancí myslíme i to, že aktivně pomůžeme zvýšit šance najít zájemce těm majitelům, kterým se do tří měsíců žádný neozve.“

Bezrealitky.cz bývá označován za první český startup. Vznikl v roce 2007 a brzy se stal největším zprostředkovatelem přímých prodejů a pronájmů nemovitostí. Jen za první polovinu roku 2018 lidem portál na provizích, které by jinak museli zaplatit realitním kancelářím, ušetřil přes půl miliardy korun.

Více na: https://www.bezrealitky.cz/garance

BR_garance_facebook