Be a Gamer: Soutěž na CZC o tři herní doupata v celkové hodnotě 170 tisíc

Výkonná herní výbava na doma, na cesty i pro milovníky konzolí. Nové herní doupě může na CZC vyhrát každý, kdo do konce měsíce nakoupí ze speciální sekce Be a Gamer. CZC se tak po roce vrací s oblíbenou soutěží, která chce podpořit i neustále rostoucí nabídku zboží pro hráče a geeky.

CZC je na českém trhu jedním z největších prodejců produktů pro hráče. Širokou nabídku doplňuje také svou vlastní značkou CZC.Gaming a klade důraz na posilování herní a geekovské komunity. Právě na ni míří i únorová soutěž o tři herní doupata. Speciální menu, ze kterého mohou zákazníci vybírat, nabízí téměř tisíc herních produktů, které zahrnují vše od myší či sluchátek až po PC, konzole a herní židle. Do soutěže je zákazník zařazen automaticky po nákupu jakéhokoliv produktu z menu.

První doupě nabídne výkonnou herní PC sestavu z vlastní dílny CZC.Gaming Paladin GC216, CS2 Reflex Edition včetně monitoru a herní židle, druhé pak herní notebook s monitorem a batohem na cesty a ve třetím najdou hráči PSP 5 spolu s televizí. Celková cena všech cen je přibližně 170 000 Kč.

„Po roce se vracíme s akcí, která loni vzbudila velký zájem. Geekovská komunita je nám už od našich začátků velmi blízká a jsme rádi, že právě geekům můžeme opět nabídnout soutěž přesně pro ně. Věřím, že z široké nabídky gaming produktů si vybere každý,“ doplňuje Jan Suchý, ředitel marketingu CZC.