BB Box od Bageterie Boulevard nově se snídaněmi, ve vybraných městech zavádí brzký ranní rozvoz

BB Box, chytré firemní občerstvení s online objednáním a expresním doručením od Bageterie Boulevard, rozšiřuje svoji nabídku. Poprvé se v ní objevily také „breakfast boxy“ – menu učené přímo pro firemní snídaně. Spolu s ním BB Boxy testují také brzké ranní doručení, díky kterému je možné firemní snídani objednat přímo na začátek pracovní doby. Oba kroky mají smart office catering přiblížit řadě nových klientů.

První nabízený breakfast box je určen pro 6 osob a je složen z řeckého jogurtu, máslových croissantů a muffinů. Objednávku je pochopitelně možné kombinovat s jakýmkoli z ostatních boxů nebo s nápoji. I tentokrát platí, že v rámci smart office catering přístupu obsahuje box vše potřebné včetně například příborů a ubrousků, jako takový pak slouží přímo k servírování. Snídaně jsou dostupné v rámci všech pokrývaných oblastí.

Spolu se snídaněmi je možné v Praze, Brně a Plzni nově využít také brzké ranní doručení. Kurýři BB Boxy do firem a institucí doručí již na osmou hodinu. Pokud se tento termín osvědčí, dočkají se ho v budoucnu všechna z deseti českých a moravských měst, kde je nyní BB Boxy možné objednávat díky zázemí poboček Bageterie Boulevard.

„Snídaně jsou pro náš koncept smart office cateringu ideální. Díky rychlému doručení mají naši zákazníci jistotu, že pečivo a muffiny byly před hodinou ještě v peci na nejbližší pobočce Bageterie Boulevard. S naší logistikou zároveň nemáme problém přijmout objednávku i na brzký ranní závoz v předstihu pouhých dvou hodin,“ vysvětluje manažer BB Boxů Levon Ter-Ghazaryan. „Objednání na pár kliků, převzetí za dvě hodiny a pak už jen dobrá snídaně. Přesně tak má vypadat chytré firemní občerstvení.“

Firemní snídaně se stávají mezi českými firmami a institucemi novým standardem mezi zaměstnaneckými benefity. Podle Levona Ter-Ghazaryana počet ranních objednávek BB Boxů roste setrvale již několik měsíců.

„Ještě před uvedením snídaňového boxu byla každá pátá objednávka na dopolední termín. Nyní očekáváme, že snídaňové boxy s brzkým ranní doručením začne pravidelně využívat až třetina z několika tisíc našich stálých klientů a zároveň získáme celou řadu nových, kteří si díky snídaním službu vyzkouší vůbec poprvé,“ zakončuje Levon Ter-Ghazaryan.

Chytré firemní občerstvení v podobě BB Boxů si mohou objednávat dvě hodiny před doručením zákazníci v deseti českých městech po celé České republice – například v Praze, Brně, Ostravě, Liberci či Ústí nad Labem. BB Boxy vždy obsahují čerstvě upečené bagety z Bageterie Boulevard v různých variantách, kromě baget a snídaňových boxů je možné objednat i wrapy, muffiny nebo nápoje. Mezi pravidelné zákazníky BB Boxu patří například Seznam, Tesco, L’Oréal, agentura H1 nebo Ministerstvo průmyslu a obchodu.