Bageterie Boulevard otevřela první jihočeskou pobočku v IGY Centru České Budějovice

Bageterie Boulevard otevřela svoji první pobočku v Jihočeském kraji, která se nachází v obchodním centru IGY v Českých Budějovicích. Jedná se o 44. pobočku Bageterie Boulevard v ČR a celkově už o 49. včetně zahraničních provozoven na Slovensku, v Německu a Dubaji. V letošním roce se chystá Bageterie Boulevard pokračovat v expanzi a připravuje otevření své jubilejní 50. pobočky. V Českých Budějovicích také v nejbližší době spustí svou rozvozovou službu BB Domů.

Díky otevření jihočeské pobočky se stane Bageterie Boulevard vůbec poprvé dostupná obyvatelům Českých Budějovic a spádových oblastí, kterým řetězec představí svůj exprès gourmet koncept. Bageterie Boulevard je zaměřena na evropskou gastronomii. Vedle snídaní a stálé nabídky čerstvých i zapékaných baget mohou zákazníci ochutnat i saláty nebo řadu Balanced calories, která je určena příznivcům zdravého životního stylu. Z nabídky Bageterie Boulevard by si zákazníci neměli nechat ujít limitovanou nabídku Chef Menu, které se obměňuje každé 3 měsíce a připravují ho přední čeští i světoví šéfkuchaři. To poslední sestavil známý izraelský šéfkuchař Charlie Fadida.

Do budoucna počítá Bageterie Boulevard i s další expanzí v jihočeském regionu, což potvrzuje i Markéta Krejčíková, ředitelka expanze Bageterie Boulevard: „Uvědomujeme si velikost trhu v Českých Budějovicích a vnímáme i rostoucí poptávku po našich službách. Otevření naší první pobočky v Českých Budějovicích je prvním krokem v rozšiřování sítě našich služeb po celém jihočeském regionu.“

I v nové českobudějovické pobočce instalovala Bageterie Boulevard samoobslužné kiosky, kterými podporuje svůj fastline koncept, jež pomáhá k rychlejšímu odbavení zákazníků i většímu komfortu při objednávání. Vývoj tohoto systému si zajišťuje Bageterie Boulevard interně, a proto je intuitivní a jejím zákazníkům šitý na míru.

Kromě nové pobočky plánuje Bageterie Boulevard v Českých Budějovicích spuštění svého vlastního rozvozu BB Domů, který firma představila v březnu v Praze a od té doby ho rozšířila do Brna, Plzně, Pardubic, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Liberce a Kolína.

budějovice 3 budějovice 4