Vánoční nadílka od T-Mobile: Adventní kalendář s odměnami, Xiaomi dvojičky i výhodný hardware

Na Vánoce čeká na zákazníky T-Mobile hned několik dárků v podobě mimořádných slev a odměn. Během celého prosince budou moci využít výhodnou nabídku dvojiček a korunovky od značky Xiaomi, kterou doplní tarifní slevy na notebooky Acer a televizory Philips. Fanoušci Apple získají při koupi vybraných modelů iPhone chytré hodinky Apple Watch za 1 Kč. V aplikaci Můj T-Mobile si všichni zákazníci budou moci otevřít každý den speciální překvapení v adventním kalendáři a zároveň tam najdou i další výhodné nabídky. 

Adventní kalendář a podpora seniorů

Již poněkolikáté jsou Vánoce u T-Mobile spojené s adventním kalendářem, který bude aktivní od 1. do 24. prosince přímo v aplikaci Můj T-Mobile. Každý den zde bude na zákazníky čekat odměna, přičemž chybět nebudou slevy na zážitky, ubytování, tradiční dárky jako hračky nebo knihy, ale i digitální zábava a praktické tipy, jak snadno zvládnout všechny vánoční přípravy. Součástí adventního kalendáře bude i možnost zapojit se do charitativního projektu a přispět na pomoc seniorům. Celkovou vybranou částku T-Mobile zdvojnásobí. 

Zákazníky T-Mobile TV čeká i letos speciální vánoční dárek, a to v podobě dočasně rozšířené nabídky kanálů. Řada televizních stanic z vyšších tarifů bude na celý prosinec dostupná i tarifům S, M a L, kde se běžně nenacházejí. Celý prosinec tak bude nabitý filmy, seriály, hudbou, dokumenty, prémiovým sportem i dětskými pořady. Zákazníci s nejvyšším tarifem XL pak získají jako dárek přístup do Videotéky na měsíc prosinec zdarma. Na všechny čeká ještě další překvapení – v jednom z okének v adventním kalendáři najdou kulisu praskajícího krbu do televize ve dvou verzích – buď se zvukem praskajícího ohně nebo s vánočními koledami.

Tarifní slevy na telefony i hardware

Během celého prosince platí pro zákazníky sleva na produkty Xiaomi, kdy mohou zakoupit vybraný model za 1 Kč nebo kombinaci dvojiček, kdy je druhý telefon dostupný opět za pouhou korunu. Pro zákazníky, kteří nový telefon nepotřebují, platí i nadále možnost zakoupit si za výhodnou cenu jeden ze tří modelů televizorů Philips nebo notebooky Acer (od 4 899 Kč). 

Speciální nabídka čeká na všechny zákazníky, kteří si chtějí pořídit telefon značky Apple. Modely iPhone 13 256 GB a iPhone 14 Plus 256 GB mohou zakoupit v kombinaci s chytrými hodinkami Apple WatchSE za výhodnou cenu, kdy hodinky získají jen za 1 Kč.

Odměny pro všechny

O dárky nepřijdou ani majitelé předplacených karet, na které čeká v mobilní aplikaci Můj      T-Mobile odměna v podobě neomezených dat a neomezeného volání na týden na čísla značky T-Mobile za každé dobití vyšší než 300 Kč.  Zároveň budou moci zakoupit nový roční datový balíček 24 GB (12x 2 GB na 30 dní) s 50% slevou.

Pod hlavičkou T-Business je také připravena speciální vánoční nadílka pro živnostníky a drobné podnikatele. Pokud si od 1. 11. 2022 až do 31. 1. 2023 pořídí B2B DSL pevný internet a k tomu TV Tarif M, zaplatí za tuto kombinaci v rámci vánoční akce pouhých 548 Kč na prvních 6 měsíců.

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou získají od 8. 11. neomezená data na 7 dní nebo na 30 dní zdarma při zakoupení balíčku Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Novinkou v prosinci jsou navíc zlevněné balíčky Mobilní internet Extra Nastálo 8 GB za 230 Kč (místo 289 Kč) a Mobilní internet Extra Nastálo 20 GB za 349 Kč (místo 399 Kč). Zákazníci se také mohou těšit na velmi zajímavé odměny. Ke slevám od DATARTu od prosince přibudou výhody od Kärcheru nebo Astratexu a dalších, které budou k vyzvednutí v aplikaci Můj T-Mobile.

Více informací na: www.t-mobile.cz/vanoce.