Vánoce u T-Mobile: Bezdrátová sluchátka se slevou 1 000 korun, datové balíčky i hardware

Výkonná bezdrátová sluchátka, korunovky od značky Samsung, ale i výhodné roční a půlroční datové balíčky pro předplacené karty. T-Mobile představuje svou letošní vánoční nabídku, ze které si vybere opravdu každý – myslí totiž jak na tarifní a firemní zákazníky, tak na uživatele předplacených karet.

Bezdrátová sluchátka se slevou pro každého

Hitem vánoční nabídky jsou bezdrátová Bluetooth sluchátka značky Baseus, která nabízí oblíbenou funkci potlačení okolního hluku pro nerušený poslech hudby, podcastů nebo pracovních schůzek. Na jedno nabití vydrží až 4 a půl hodiny a dostupná budou v bílém a černém provedení s pouzdrem. Všichni zákazníci získají slevu na sluchátka 1 000 korun, kterou si mohou snadno vyzvednout v aplikaci v sekci Magenta Moments. S unikátním kódem pak stačí zajít na prodejnu T-Mobile. Sluchátka s výslednou cenovkou 499 korun mohou zájemci koupit pro sebe, ale i jako dárek pro své blízké, záleží na počtu služeb na jejich zákaznickém účtu. Nabídka platí od 1. listopadu do 31. prosince nebo vyprodání zásob. 

Pro všechny, kteří si od listopadu u T-Mobilu zakoupí mobilní telefon s tarifní dotací i bez, čekají sluchátka jako dárek dokonce za 1 Kč, a to se týká i populárních dvojiček a korunovek. „Sluchátka jsou pro většinu z nás nezbytností – ať už při sportu nebo při práci, a proto věřím, že náš vánoční dárek v podobě výkonných bezdrátových sluchátek za extra výhodnou cenu udělá všem radost. Zákazníků si ceníme a atraktivní nabídky jim přinášíme neustále, například spuštěním programu Magenta Moments. Proto jsme se rozhodli nadělit slevu všem bez ohledu na to, jestli si u nás koupí nové zařízení nebo službu. Věříme, že je potěšíme a některým i usnadníme vymýšlení vánočních dárků pro jejich blízké,“ dodává Maximiliano Bellassai, obchodní ředitel pro rezidentní zákazníky společnosti T-Mobile.

Korunovka a dvojičky od Samsungu 

Ve vánoční nabídce nechybí ani zvýhodněné telefony s tarifní dotací. V listopadu na zákazníky např. čeká Samsung Galaxy A14 za 1 Kč. Oblíbené „dvojičky“ pak reprezentuje kombinace telefonu Samsung Zip Flip5 spolu s hodinkami Samsung Galaxy Watch 6, které zájemci zakoupí již za 1 Kč. Za další 1 korunu pak mohou získat sluchátka jako dárek – návštěva pobočky T-Mobile se tak opravdu vyplatí. Extra tarifní dotace se vztahují na populární modely Samsung Galaxy A34 a A54. Nechybí ani slevy na televizory Philips, notebooky Acer a Sony PlayStation 5. 

Výhodné datové balíčky

Výhodné vánoční balíčky potěší všechny dataře s předplacenou kartou a udělají radost i jako dárek pod stromečkem. Roční datový balíček (24 GB na 12 měsíců) nebo půlroční (24 GB na 6 měsíců) totiž zákazníci zakoupí s 50% slevou za pouhých 699 Kč. Lze ho jednoduše objednat v aplikaci Můj T-Mobile, na webové samoobsluze nebo odesláním SMS. Přes zprávu pak lze datový balíček objednat také jako dárkový poukaz pro rodinu či blízké.

Odměny i pro firemní zákazníky

Vánoční nadílku si užijí i firemní zákazníci. I oni mohou využít výhodnou nabídku sluchátek za 499 Kč a čekají na ně také datové odměny. Při zapnutí balíčku Data Extra 10 GB od 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023 se služba aktivuje se zvýhodněnou cenou 349 Kč, o 50 Kč výhodněji. U balíčku Data Extra 50 GB je pak balíček o 100 Kč výhodnější (649 Kč).