T-Mobile rozšiřuje svůj bezdrátový internet na doma, nabídne rychlost až 250 Mb/s a 5G technologii

Společnost T-Mobile od 2. dubna rozšiřuje svou nabídku internetu na doma o nové tarify Bezdrátového internetu s rychlostí až 250 Mb/s. Všechny tarify využívají nejnovější 5G technologii a jsou doplněné také výhodným pronájmem nového zařízení.  

T-Mobile nově nabídne tři tarify svého Bezdrátového internetu s rychlostmi 20, 50 a 100 Mb/s za ceny 449, 549 a 649 Kč. Všechny využívají nejmodernější 5G technologii zajišťující spolehlivé připojení.

Výhodou nových tarifů je také velmi jednoduchá instalace, kdy stačí zapojit modem do zásuvky. Internet si tak zákazníci mohou zapojit sami bez čekání na technika či vrtání. 

„Chceme našim zákazníkům nabídnout spolehlivé a stabilní připojení s rychlostmi, které potřebují jak v moderní domácnosti, tak i k práci, studiu či zábavě. Zároveň nám záleží na zjednodušení celého procesu instalace, aby byl pro zákazníky co nejpohodlnější,“ uvádí Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

Pro náročnější zákazníky pak bude v druhé polovině dubna k dispozici Bezdrátový internet s instalací až do rychlosti 250 Mb/s za 749 Kč. V tomto případě je nutná asistence technika, který pomůže s nastavením vnitřního a vnějšího zařízení. 

Noví uživatelé služby Bezdrátový internet mohou využít speciální akci, kdy získají tarif s rychlostí 50 Mb/s a více za zvýhodněnou cenu 299 Kč měsíčně na prvních šest měsíců. 

Více informací naleznete zde.