T-Mobile představil vánoční nabídku pro všechny: populární dvojičky, korunovky i adventní kalendář v aplikaci

Dvojičky od Samsungu, korunovky na oblíbené modely nebo adventní kalendář s odměnami přímo v aplikaci. Vánoční nabídka od T-Mobile přináší výhody nejen pro tarifní uživatele, ale i pro majitele předplacených karet a ty, kteří si místo telefonů pořídí raději zvýhodněnou televizi či notebook. 

Dvojičky i korunovky

I v letošním roce nebudou chybět oblíbené dvojice zvýhodněných produktů pro všechny zákazníky, kteří si prodlouží, nebo nově aktivují smlouvu na mobilní hlasové služby na 24 měsíců. V listopadu tak bude možné získat dvojice vybraných modelů Samsung, kdy druhý telefon bude stát pouze 1 Kč, případně zvolit obdobnou kombinaci telefonu a chytrých hodinek. Zákazníci tak nákupem dvojičky od Samsungu ušetří až 18 499 Kč.

Vánoce u T-Mobile nejen s mobily  

Pro zákazníky, kteří k prodloužení smlouvy nepotřebují nový telefon, připravil T-Mobile nabídku elektroniky do domácnosti. Tarifní dotace se vztahují na nové televize Philips nebo notebooky Acer a využít je mohou i podnikatelé.

„Chceme, aby naše vánoční nabídka byla opravdu pro všechny, a proto jsme v rámci tarifních dotací rozšířili výběr hardwaru i na televize a notebooky. Loňský rok nám potvrdil, že zákazníci oceňují širší výběr a tuto možnost rádi využijí,“ uvedl Arslan Javed, manažer segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile.

Odměny pro všechny

O dárky nepřijdou ani majitelé předplacených karet, na které čeká v mobilní aplikaci (Můj T-Mobile) odměna v podobě neomezených dat a neomezeného volání na týden na čísla značky T-Mobile za každé dobití vyšší než 300 Kč. Zároveň budou moci zakoupit roční datový balíček 24 GB (12×2 GB na 30 dní) s 50% slevou.

Zpestřením letošní vánoční nabídky je T-Mobile adventní kalendář, který bude dostupný od 1.-24. 12. přímo v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Přinese řadu dárků a odměn pro všechny zákazníky bez ohledu na typ využívaných služeb.

Pod hlavičkou T-Business je také připravena speciální vánoční nadílka pro živnostníky a drobné podnikatele. Pokud si od 1. 11. 2022 až do 31. 1. 2023 pořídí B2B DSL pevný internet a k tomu TV Tarif M, zaplatí za tuto kombinaci v rámci vánoční akce pouhých 548 Kč na prvních 6 měsíců.

Firemní zákazníci s rámcovou smlouvou získají od 8. 11. neomezená data na 7 dní nebo na 30 dní zdarma při zakoupení balíčku Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Novinkou jsou velmi zajímavé odměny od vybraných partnerů, které budou od stejného data k vyzvednutí v aplikaci Můj T-Mobile.

Více informací naleznete na www.t-mobile.cz/vanoce.