Od vykrajovátek po dekorace: Vytvořte si vlastní vychytávky do kuchyně

Patříte spíš mezi příležitostné kuchaře nebo trávíte v kuchyni každou volnou chvilku? Ať už je vaší vášní pečení nebo vaření, kuchyňských doplňků a vychytávek není doma nikdy dost. A proč si nevytvořit vlastní podle svých představ? S 3D perem to bude hračka!

Díky možnostem, které přináší 3D kreslení, si kuchyňské doplňky můžete přizpůsobit na míru. Pomůže vám šikovné pero do ruky Basic 2 od české společnosti 3Dsimo. Můžete s ním nejen kreslit, ale také modelovat a využít ho třeba na drobné opravy – spravit uštípnutý kousek nádobí nebo prasklý plastový odpad. Pero mohou používat i děti, pro které je díky nízké teplotě i použitému materiálu naprosto bezpečné. Sami si tak opraví nebo „vytuní“ třeba kryt na telefon a mohou vám pomoci s tvořením domácích dekorací a doplňků. 

Možností, jak s 3D perem kouzlit v kuchyni, je nespočet. Vytvoříte s ním krásné, a především originální formičky a vykrajovátka na cukroví – ať už na blížící se Halloween nebo Vánoce. Stačí si předkreslit nebo vytisknout obrázek a pomocí pera nakreslit požadovaný tvar. Děti si mohou vymyslet vlastní vykrajovátko a skvěle se při jeho tvorbě zabaví, rozvinou představivost a zlepší jemnou motoriku.

Pokud patříte mezi milovníky kávy a rádi si se servírováním vyhrajete, pusťte se do výroby vlastních šablon na zdobení. Hodí se jak na dekoraci cappuccina, tak i na ozvláštnění domácích muffinů nebo moučníků, na kterých s jejich pomocí vykouzlíte originální posyp.

3D pero vám v kuchyni pomůže elegantně vyřešit nedostatek háčků a držátek, které se mají tendenci ztrácet či lámat. Vytvoříte s ním také rozlišovací kroužky na sklenice a označíte kořenky, které už si nikdy nespletete. Milovníci kuchyňských dekorací si mohou nakreslit vlastní držáky na ubrousky, které dodají stolování nový rozměr, nebo vymodelovat originální mísu na ovoce a sladkosti.

Díky 3D peru můžete popustit uzdu fantazii a usnadnit si domácí vaření a pečení. A když zapojíte i děti, bude čas strávený v kuchyni mnohem zábavnější! 3D pero Basic 2 si můžete zakoupit na e-shopu 3Dsimo.

Jak si takovou zdobící šablonu vytvořit, se můžete podívat ve videu tady: