Novým ředitelem ALTRON Innovation LAB se stává Lukáš Zazvonil

ALTRON posílil svůj tým o nového ředitele Innovation LAB. Od 1. září se jím stává Lukáš Zazvonil, který působí již téměř dvacet let v IT a technologickém odvětví. Jeho hlavním úkolem bude podpora a řízení vývoje zcela nových technologií, řešení a služeb spolu s průběžnou inovací standardního portfolia společnosti ALTRON. Inovace představují hlavní páteř strategie skupiny ALTRON pro český i mezinárodní trh.

Lukáš Zazvonil přichází na novou pozici do společnosti ALTRON z bankovního sektoru. Jeho předchozím působištěm byla Raiffeisenbank, kde se podílel na inovacích digitálního bankovnictví. Rovněž několik let vedl české zastoupení společnosti Vortal a provozoval elektronické tržiště veřejné správy Ally Trade a VortalGOV.

Velkou část své profesionální kariéry strávil Lukáš Zazvonil ve společnosti Deltax Systems, ve které v průběhu svého působení zastával několik pozic – od konzultanta přes Disaster Recovery experta až po management.

Vystudoval obor Aplikovaná informatika na univerzitě v Hradci Králové a následně obor Řízení podniků a podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní v Praze.

Ve svém volném čase se zabývá zejména sportem. Věnuje se dálkovému běhu, snowboardingu a automobilovým závodům, které na amatérské úrovni aktivně provozoval několik let v rámci Caterham Racing Academy.

Altron_Lukas Zazvonil