Nejdřív jídlo, potom zábava

Nemůžete občas vašeho malého nezbedu přesvědčit, aby přerušil hru, posadil se ke stolu a začal se soustředit na oběd? Možná je na čase vyzkoušet jídelní sadu Placematix. Je kompatibilní s Lego Duplo a jakmile se dítě nají, může se ještě u stolu za odměnu věnovat hře. A vy budete mít čas v klidu dojít a po obědě uklidit, zatímco vaše ratolest své prostírání přestaví třeba na zoologickou zahradu nebo hasičskou stanici.
Pokud máte doma vyloženě nejedlíka, může ho prostírání k jídlu motivovat a postupně zlepšovat jeho stravovací návyky. Nádobí je naprosto bezpečné a splňuje všechny bezpečnostní normy. Můžete ho navíc omývat v myčce a jídlo v něm ohřívat v mikrovlnné troubě. K jídelní sadě si můžete pořídit i vzdělávací kostičky, která vaše dítě naučí formou hry poznávat všechna základní čísla.

Až budete příště na Kolonial.cz objednávat zásobu biozeleniny na zdravé obědy anebo dětské přesnídávky, můžete Placematix jednoduše přidat k nákupu. Řidič vám ho ochotně přiveze až domů.

Jídelní set Placematix si můžete zakoupit na Kolonial.cz za cenu 399 Kč.

U jídla se Váš nejmenší může také naučit poznávat zvířátka, a to pomocí výukových kostiček.

Ty můžete také zakoupit na Kolonial.cz za cenu 149 Kč.

Anebo se podívejte i na další produkty ze sady:

https://www.kolonial.cz/znacka/placematix

NO1_4959NO1_4781 NO1_4620 NO2_4164 NO1_5354NO2_3876Kids dinner set sleeve with orange plate & yellow bowlLearning bricks box numbers