iSTYLE otevírá novou prodejnu v OC Šestka. V den otevření nabídne MacBook Air za 18990 Kč

Společnost iSTYLE, která je největším partnerem Apple v regionu CEE, otevře svou v pořadí již 11. prodejnu. Zákazníci ji naleznou v pražském OC Šestka, které nabízí strategický prostor s širokou spádovou oblastí v rámci západní části Prahy a zároveň se nachází na trase plánovaného vlakového spojení z Masarykova nádraží na Letiště Václava Havla. Prodejna ve standardu Apple Premium Reseller bude slavnostně otevřena 12. října, kdy iSTYLE zároveň nabídne řadu výrazných slev. Oblíbený 13” MacBook Air M1 tak bude možné zakoupit již za dosud nejnižší cenu 18 990 Kč.

Otevřením nové prodejny v OC Šestka iSTYLE pokračuje v systematickém rozvoji své retailové sítě. Za uplynulý rok se iSTYLU podařilo výrazně zmodernizovat své prodejny v OC Chodov, Galerii Vaňkovka, Palladiu a Centru Černý Most a povýšit je na nejvyšší úroveň standardu Apple Premium Partner. Nyní iSTYLE ve svých rozvojových plánech pokračuje otevřením zbrusu nové prodejny na Praze 6, kde pobočka dosud chyběla. Nová Apple Premium Reseller prodejna otevírá v OC Šestka, které se nachází v blízkosti letiště a je vyhledávaným místem rodinných nákupů i řady specializovaných akcí.

„Otevřením nové APR prodejny v OC Šestka se chceme přiblížit i obyvatelům spádové oblasti na západu Prahy. OC Šestka je strategicky situovaná blízko Letiště Václava Havla, celá oblast se se navíc neustále rozvíjí a má tak potenciál oslovit široké spektrum zákazníků,“ popisuje Vít Goluch, General Manger společnosti iSTYLE.

Nová prodejna se nachází poblíž hlavního vstupu do obchodního centra a naplňuje standard Apple Premium Reseller (APR). Na zákazníky čeká široká nabídka Apple produktů včetně příslušenství, služeb jako servis a výkup zařízení i široká nabídka financování včetně populárního Easy Upgrade. Na prodejně je pak vždy přítomen také specialista připravený řešit potřeby malých a středních firem.

„Otevření nového iSTYLE obchodu představuje pro naše centrum důležitý milník. Těšíme se, že přivedeme do Šestky další zákazníky, kteří budou moci využívat už tak širokou nabídku technologických produktů a služeb. Věříme, že tato spolupráce přispěje k posílení naší pozice a ještě zvýší atraktivitu našeho obchodního centra,“ říká Dorota Thérová, Centre Managerka OC Šestka.

V den otevření 12. října nabídne iSTYLE mimořádnou slevovou akci na Apple produkty a příslušenství. Například MacBook Air M1 zakoupí zákazníci již za 18 990 Kč, iPhone 14 Pro 512 GB za 31 990 Kč a Apple Watch SE (2. generace) Cellular za 8 490 Kč. Na celou nabídku příslušenství Apple platí sleva 10 % a na prodejně budou k vyzkoušení i všechny nové Apple produkty představené letos na podzim. Samozřejmostí je chytrá obsluha fronty s možností předobjednávky a celodenní program praktických školení, která návštěvníky provedou např. pořizováním portrétů iPhonem, využíváním MacBooku při studiu nebo novinkami spojenými s modely iPhone 15 a iPhone 15 Pro.

iSTYLE má v České republice aktuálně 11 prodejen, které se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem. Společnost připravuje otevření další nové prodejny rovněž v budově Zahy Hadid v novém komplexu Masaryčka.