DoDo se o vás postará, i když vás skolí chřipka

Nemoci a všelijaké virózy mohou člověka doslova odrovnat a na lůžko upoutat na pěkně dlouho. A v takovém případě je nejlepší zalézt pod peřinu a pořádně se vypotit. A pokud není nějaký pečovatel z okruhu rodinných příslušníků na blízku, co takhle vyzkoušet službu DoDo? Je to vlastně takový osobní asistent, který sežene a přiveze cokoliv a kamkoliv.

Dodo_leky

DoDo se o vás postará i v případě, že právě bojujete doma s chřipkou a nemáte sílu ani dojít do lékárny nebo pro pomeranče.
Je to i váš případ? Napište na Messenger, přepošlete elektronický recept na léky, jímž se kurýr DoDo prokáže přímo v lékárně a díky unikátnímu identifikátoru pro vás vyzvedne vše, co máte předepsané. Nebo si stačí pár kliknutími na mobilu z pohodlí domova zajistit léky od praktického lékaře, který je zašle formou sms, a vy pak jen sdělíte kurýrovi DoDo, co vše máte na srdci. Vybavte ho také seznamem dalších věcí, které ještě potřebujete nakoupit (od kapesníků přes zásobu ovoce a zeleniny až po časopisy a noviny z trafiky) a on vám vše přiveze téměř až k vaší posteli.

Je to tak jednoduché, že než řeknete „DoDo“, budete zase jako rybička.