DoDo jako ten nejlepší parťák na Valentýna. Pomůže vám dokonale překvapit vaši drahou polovičku

Svátek zamilovaných pomalu, ale jistě klepe na dveře, a přestože si mnozí říkají, že je to komerční americký svátek, tato zamilovaná tradice se už pěkně usídlila i u nás. A tak netrhejte partu, nebuďte zarytí „neslaviči“ a raději zkuste být dokonale originální, využijte služeb asistenční a kurýrní služby DoDo a překvapte svou polovičku něčím nečekaným. Proč? Protože láska občas nezná hranic a růží a čokoládových bonboniér už bylo až až!

Služby DoDa neznají hranic, můžete si od něj objednat cokoliv, co je legální. DoDo je připravený šetřit čas, být jednička v tom, co hledá a najde, nebojí se výzev a klidně se pokusí realizovat i ten nejbláznivější nápad. A teď se hlásí do služby na svátek svatého Valentýna. Protože ví, že ty nejméně očekávané věci, obdarovávaného potěší nejvíce.

Takže, do čeho se můžete pustit? Nechte se inspirovat!

Netradiční květiny v netradiční dobu

bouquet-1565468-1279x1027

Tulipány na večerní rande? Pugét lučních květů, anebo třeba slunečnice v pozdějších hodinách? Existuje několik květinářství, které nezavírají brzy, naopak jsou svým zákazníkům k dispozici klidně až do pozdních večerních (někdy i nočních) hodin. A tak zapomeňte na shánění růží o polední pracovní pauze, raději se spojte s profíky kurýry a nechte si nějaký krásný a nečekaný pugét dovézt třeba na plánovanou večeři do restaurace.

Rande v hotelu

heart-shaped-world-1524583

Chcete se před svou partnerkou opravdu vytáhnout? Tak v tom případě vám navrhujeme naplánovat rande v hotelu. Skvělá večeře, pokoj jako z pohádky a ráno snídaně do postele. S takovým nápadem si můžete skvěle vyhrát. Co takhle okvětní lístky růží na posteli nebo vanu plnou voňavé pěny? To vaši milou okouzlí. Vsadíme se totiž, že je to jako z jejího oblíbeného filmu!

Přípitek s výhledem

champagne-glases-1057458-1279x2005

Neplánujete nic velkého, jen chcete svou drahou polovičku potěšit a ukázat jí, že jste na svátek zamilovaných nezapomněl? Co takhle najít to nejlepší místo, odkud bude perfektní výhled na celé večerní město, možná i na hvězdy nad hlavou, připravit si skleničky a šampaňského, třeba i deku a něcoo na zub a pak si ruku v ruce s partnerkou užít perfektní večer.

Překvapení u pracovního stolu

shutterstock_654929122

Na Valentýna vás neužije, ale přeci jen přítelkyni nebo manželku nechcete zklamat? Tak jí objednejte kurýra, který jí přinese květiny, dort, anebo jiný dárek podle vašeho přání, až k pracovnímu stolu? Hned bude mít i ten nejupracovanější den jinou atmosféru!

Tip pro zaryté „neslaviče“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A pokud se vás přeci jen Valentýn vůbec nedotýká a čekáte až na první Máj, máme pro vás jeden jednoduchý tip na to, jak si ten den, udělat alespoň trochu hezčí. Sepište si seznam a vyrazte na nákup. Přestože je pro vás Valentýn den jako kterýkoliv jiný, co takhle na seznam připsat jahody, ananas, granátové jablko, kešu oříšky, hořkou čokoládu nebo chřest. Přírodní afrodiziaka, díky kterým si s partnerkou můžete alespoň udělat pěkný večer.

Víte, co je na těchto tipech to nejlepší? Že vás se všemi pomůže osobní asistent a kurýr DoDo. Nebojte se ho oslovit, vše pro vás doveze, objedná, připraví a zajistí. Vy si tak můžete užít svátek zamilovaných na maximum.

___________________________________________________________________________

DoDo je osobní asistent, který splní veškerá vaše přání. Sežene a přiveze totiž cokoliv, co lze koupit, zařídit nebo vyzvednout. Kdykoliv a kamkoliv po celé Praze. Někdo si jej volá na vyzvednutí kabátu z čistírny, někdo shání krmivo pro rybičky nebo hmoždinky do sádrokartonu. Jiným pomůže zbavit se obrovitánského pavouka v koupelně či vystát frontu na poště. DoDo přijímá požadavky přes SMS, FB Messenger nebo webový chat, takže nemusíte nikam složitě volat a vysvětlovat. Služba, která je inspirována úspěšným konceptem z Ameriky, se dostala už i k nám.

 

Více informací najdete na https://www.facebook.com/chcidodo/ nebo www.idodo.cz