Do Česka míří první Apple Premium Partner prodejna, v Praze ji otevře iSTYLE. Při otevření nabídne slevy i na nejnovější produkty

Česká republika bude mít svou první Apple flagship prodejnu. V pražském obchodním centru Westfield Chodov ji 14. října otevře společnost iSTYLE, která je největším partnerem Apple ve střední a východní Evropě. Nová prodejna se svým konceptem inspiruje zkušenostmi z Apple Store a přináší novou úroveň zákaznického servisu i zážitku z nákupu. Slavnostní otevření nabídne bohatý doprovodný program i mimořádné slevy na Apple produkty.

Apple Premium Partner prodejna, která je svým konceptem první svého druhu ve střední a východní Evropě, se nachází v nejfrekventovanějších prostorech OC Chodov v přízemním podlaží. Prodejna českým zákazníkům přináší zcela nové standardy a služby nejvyšší úrovně. Na ploše více než 250 mna zákazníky čeká rozsáhlý Apple showroom s produkty k vyzkoušení, profesionálně vyškolený personál i expresní autorizovaný servis Apple produktů.

„To, že se nám jako prvním v regionu CEE podařilo získat status Apple Premium Partner a přinášíme tak do České republiky Apple Flagship prodejnu, je pro nás velkým úspěchem a významným krokem vpřed. Jako iSTYLE jsme před 14 lety stáli u samotného vstupu značky Apple na český trh. Proto jsem hrdý, že jsme to opět my, kdo pozvedne zážitek z nákupu Apple zařízení na úplně novou úroveň,“ popisuje Vít Goluch, General Manager společnosti iSTYLE, která dosud držela status Apple Premium Reseller.

Nová úroveň partnerství přinese zásadní posun v rozsahu nabízených služeb a celkového nákupního zážitku. V Apple Premium Partner prodejně budou probíhat i pravidelná školení a otevřené workshopy pro veřejnost. Chybět nebude ani personál se zaměřením na potřeby malých a středně velkých podnikatelů a firem. 

Opening s bohatým programem a mimořádnými slevami

Slavnostní otevření Apple Premium Partner prodejny proběhne 14. října v 9:00 a zúčastní se ho například youtuber Petr Mára, který představí své nové studio, fotograf Lukáš Dvořák s výstavou fotografií vyfocených na iPhone 14 Pro nebo youtuber a moderátor Kovy. O hudební doprovod se postará DJ NobodyListen a akcí provede moderátorka a herečka Kateřina Klausová.

V rámci otevření prodejny budou moci zákazníci využít mimořádné slevy, které nabídnou například MacBook Air s čipem M1 za 22 990 Kč (sleva 7 000 Kč), MacBook Air s čipem M2 za 29 990 (sleva 7 000 Kč), iPhone 13 (128 GB) za 19 990 Kč (sleva 3 000 Kč) nebo Apple a iSTYLE příslušenství s 10% slevou.