Do centra Prahy míří první Apple Premium Partner prodejna. V Palladiu ji otevře iSTYLE

Centrum Prahy získá svou první Apple Premium Partner prodejnu, která se svými standardy přibližuje legendárnímu Apple Store. V obchodním centru Palladium ji 10. února otevře společnost iSTYLE, pro kterou jde již o druhou APP prodejnu v Praze. Na zákazníky čeká nový koncept prodejny včetně široké nabídky zákaznických služeb a v den otevření také mimořádné slevy na produkty.

Nová prodejna se statusem Apple Premium Partner bude první svého druhu v centru Prahy. Vznikla v prostorech stávající Apple Premium Reseller prodejny v OC Palladium, která prošla měsíc trvající rekonstrukcí. Společnost iSTYLE, která je největším partnerem Apple ve střední Evropě, tak přivádí do Prahy druhou prodejnu v APP stylu – první otevřela na podzim v obchodním centru Westfield Chodov a zákazníky okamžitě zaujala – aktuálně prodejna eviduje meziroční nárůst obratu o téměř 40 %. Návštěvnost prodejny pak vyrostla dokonce o více než 80 %. S novou prodejnou v Palladiu se iSTYLE bude v čase otevření moci pochlubit, že provozuje jediné dvě prodejny s nejvyšším statusem Apple Premium Partner v České republice.

„OC Palladium jedno z nejvytíženějších obchodních center v Praze a naše zdejší pobočka je pro nás logicky velmi důležitou a strategickou prodejnou. Věřím, že svým novým konceptem APP, který se na Chodově zatím skvěle osvědčuje, prodejna dále rozšíří svou silnou základnu českých zákazníků, kterou doplňují i turisté a která se v předvánočním období pohybovala okolo 1 400 návštěv denně,“ dodává Vít Goluch, General Manager společnosti iSTYLE.

Důraz na nákupní zážitek i B2B služby

Na ploše takřka 200 metrů čtverečních, v prvním podzemním podlaží OC Palladium, čeká na zákazníky nový design prodejny, která nabídne rozsáhlý showroom s produkty Apple k vyzkoušení, prémiovým příslušenstvím i zákaznickými službami nejvyšší úrovně. Součástí nového konceptu bude profesionálně vyškolený personál a expresní autorizovaný servis Apple. Přímo v prodejně budou probíhat také školení a otevřené workshopy pro veřejnost. APP prodejna nabídne rovněž B2B koutek se specialisty zaměřenými na potřeby podnikatelů a malých a středních firem.

V den otevření budou moci zákazníci využít nabídku mimořádných slev. Ty zahrnou např. MacBook Air s rychlým procesorem M1 za cenu 24 990 Kč, nejnovější MacBook Air M2 za 29 990 Kč, iPhone 13 s pamětí 128 GB za 19 990 Kč nebo 10% slevu na kompletní příslušenství Apple a 15% slevu na produkty a příslušenství značky iSTYLE. Přímo ve frontě se pak zákazníci budou moci posilnit kávou či občerstvením z přilehlé kavárny Starbucks.

Pro iSTYLE je nová Apple Premium partner prodejna v OC Palladium dalším krokem v naplňování strategie, v rámci níž chce do konce roku 2023 otevřít 90 % svých prodejen se statusem APP. Společnost nyní disponuje sítí 10 poboček v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem.