Den matek je za dveřmi. Popřejte originálním způsobem!

Druhá neděle v květnu patří každoročně všem maminkám. Den matek jako oslava mateřství a plodnosti se slavil už ve starověkém Řecku. Tehdy se uctívala velká matka bohů Kybelé. Obdobné svátky byly ale zaznamenány napříč nejrůznějšími kulturami po celém světě. Například u pohanů byly ženské bohyně (a plodnost obecně) velmi uznávány a oslavovány.

Do dnešní podoby se Den matek zformulovat až v Americe na začátku 20. století. Svátek byl vyhlášen na druhou květnovou neděli a v tento den by maminky neměly vařit, uklízet ani dělat jiné domácí práce. Vše obstarají ostatní členové domácnosti a maminky si užívají volna. Současným zvykem také bývá výroba dárků, darování květin nebo čokolády.

Tak co takhle své mamince letos popřát tak trochu jinak? Originálně a netradičně. Zavolejte si na pomoc kurýra Dodo!

Milá maminko…

Osobní asistent DoDo za vás sice vaši maminku nepolíbí ani jí nesloží báseň nebo nezafunguje jako taxi služba, aby jí převezl z jednoho místa na druhé, ale bude tím nejlepším prostředníkem, který vaši mámu překvapením klidně i dojme k slzám nebo alespoň rozesměje. Tak zapomeňte na přání ve formě sms zprávy, čokoládu nebo telefonát. DoDo je tu proto, abyste svůj dárek povýšili na novou úroveň. Takže, co jí darovat tuto neděli?

  • Začněme jednoduše. Květina je vždycky dobrý nápad. Pokud jste časově vytížení, jednoduše nechte mamince dovézt ten nejkrásnější pugét z vašeho oblíbeného květinářství.
  • Protože by se měly tradice dodržovat a maminky by v neděli opravdu měly odpočívat, co takhle nechat jí doručit voucher na masáž, manikúru nebo třeba pedikúru. Zkrátka poukaz na zážitek, kde jí budou jen hýčkat.
  • Toužíte po troše legrace? Vybavte kurýra DoDo repráčkem a vzkazem/písní/básní, kterou mamince vlastnoručně složíte a namluvíte. Vsadíme se, že to úspěch mít bude.
  • Říká se, že láska prochází žaludkem, a tak mamince nechte dovézt šampus s jahodami, horkou čokoládu nebo kávu a kus dortu, ale klidně i džbán vychlazené „dvanáctky“ a výběr těch nejlepších sýrů.
  • Kurýr DoDo také rád předá vzkaz, přiveze balónky, přečte za vás dopis, anebo doveze nákup.

Tak, co? Čím svou maminku letos obdarujete vy?

DoDo je osobní asistent, který splní veškerá vaše přání. Sežene a přiveze totiž cokoliv, co lze koupit, zařídit nebo vyzvednout. Kdykoliv a kamkoliv po celé Praze. Někdo si jej volá na vyzvednutí kabátu z čistírny, někdo shání krmivo pro rybičky nebo hmoždinky do sádrokartonu. Jiným pomůže zbavit se obrovitánského pavouka v koupelně či vystát frontu na poště. DoDo přijímá požadavky přes SMS, FB Messenger nebo webový chat, takže nemusíte nikam složitě volat a vysvětlovat. Služba, která je inspirována úspěšným konceptem z Ameriky, se dostala už i k nám.

Více informací najdete na https://www.facebook.com/chcidodo/ nebo www.idodo.cz