Data zdarma a další dárky na prodejnách: T-Mobile představuje letní kampaň

Užít si naplno slunce a vychutnat si letní atmosféru s 30 GB dat navíc. T-Mobile představuje svou prázdninovou nabídku, která tarifním zákazníkům přinese dvojitý balíček letních dat. Extra porce dat, stylové brýle a osvěžující zmrzlina na prodejnách čeká od 28. 6. do 31. 8 také na majitele předplacených karet a firemní zákazníky. O dárky nepřijdou ani zákazníci s neomezenými tarify.

Letošní letní nabídka T-Mobile staví na motivu léta plného zážitků a s heslem „Roztočte to s dárky od nás“ zákazníkům zpříjemní prázdninový čas. Proto si T-Mobile připravil dárek v podobě extra dat, která si zákazníci jednoduše aktivují v aplikaci Můj T-Mobile. Další odměny na ně pak čekají na všech prodejnách.

„Léto je čas pohody a společných zážitků, a my chceme, aby si ho naši zákazníci užili naplno a nemuseli se o nic starat. Letos jsme si pro ně připravili hned několik dárků. Každý najde v aplikaci Můj T-Mobile extra porci dat na celé prázdniny, a kromě toho nabídneme všem přímo na prodejnách další překvapení – zmrzlinu a sluneční brýle, bez kterých si léto nedovedeme představit,“ dodává Maximiliano Bellassai, Chief Commercial Officer, T-Mobile Česká republika.

Aby si pohodové léto užili opravdu všichni zákazníci, včetně těch s neomezenými daty, připravil pro ně T-Mobile další dárky přímo na prodejnách. Každý zákazník, který se prokáže registrovanou aplikací Můj T-Mobile si může vyzvednout stylové magentovo-černé sluneční brýle a osvěžující ovocné nanuky z Benešovské továrny na zmrzlinu ve dvou příchutích – černý rybíz, nebo višeň a jahoda. 

Letní porce 30 GB dat pro všechny

Na zákazníky využívající tarify s datovými limity čeká celkem 30 GB dat zdarma, která si mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile v červenci a srpnu, přičemž pokaždé obdrží 15 GB dat. Po aktivaci mohou data rovnou využívat a nemusí tak čekat, až vyčerpají limity ze svých tarifů. 

O porci dat navíc nepřijdou ani majitelé předplacených karet, kteří si v rámci odměn za dobití 300 Kč a více mohou v aplikaci vybrat balíček 15 GB na 7 dní. Letní nabídka se vztahuje i na firemní zákazníky s Rámcovou smlouvou, kteří k nákupu balíčků Data Extra/Nastálo od 5 GB získají odměnu 5 GB/15 GB na 7 dní zdarma. Data přitom lze využít jak v ČR, tak v rámci EU, a zákazníci mohou nabídku aktivovat opakovaně.

Letní nabídka platí od 28. 6. do 31. 8. 2023 a zákazník si může vybrat, zda využije jeden nebo všechny dárky. Více informací na t-mobile.cz/leto