CZC: Tipy na valentýnské dárky pro geeky

Chcete udělat partnerce nebo partnerovi na Valentýna radost a zároveň se vyhnout stereotypu? Co pojmout svátek zamilovaných netradičně a překvapit dárkem, který vydrží mnohem déle než bonboniéra? Věnujte kytici, která nikdy nezvadne, nepřehlédnutelný mikrofon na streamování, chytré sportovní hodinky nebo pořiďte pro oba růžovo modrý pár stylových voděodolných reproduktorů.

Společná zábava na několik večerů
LEGO kytice lučního kvítí  (1 499 Kč)

Krásně barevný puget, který nikdy nezvadne, jen ho budete muset nejdřív společně sestavit. To vám ale poskytne příležitost strávit spolu nejen Valentýna, ale i následující večery jinak než obvykle. LEGO kytice osmi lučních květin je totiž tvořená 939 originálními dílky LEGO. Sestavte, poznávejte a libovolně ve váze naaranžujte chrpu, levanduli, mákovník velšský, kerblík lesní, pérnatec netíkovitý, gerberu, stračku a vlčí bob. Tahle kytice se stane středobodem vaší domácí výzdoby a zdrojem dlouhodobé radosti.

Nápaditý dárek pro Youtuberku nebo hráčku
Růžový mikrofon pro streamování Arozzi Colonna (2 390 Kč)

Pokud vaše milá natáčí videa na Instagram, TikTok, Youtube nebo jiné kanály, či využívá při hraní her streaming, překvapte ji krásným a praktickým dárkem, který jen tak nezestárne. Arozzi Colonna je mikrofon zvlášť upravený pro pořizování podcastů, nahrávání či streamování her nebo jiného obsahu. Je velmi snadno použitelný, nabízí ovládání hlasitosti a tři režimy – cardioid pro záznam zvuku přicházejícího zepředu, obousměrný, který snímá rozhovory dvou osob, a všesměrový režim. Jedním tlačítkem lze upravit výkonový zisk pro zachycení nejjemnějších zvuků nebo naopak potlačení ruchů v hlučném prostředí.

Pomůže vytrvat v novoročním předsevzetí

Pro ni: Chytré sportovní hodinky Amazfit GTS 4 Mini Pink (2 319 Kč)

Dali jste si s vaší milou společné novoroční předsevzetí a pustili jste se do cvičení? V tom případě ji překvapte na Valentýna krásnými chytrými hodinkami, které si bude moct přizpůsobit vlastnímu stylu a náladě. Díky GPS dokáží monitorovat trasu běhu, inteligentně rozpoznají až 7 druhů sportovních aktivit a nabízí víc než 120 sportovních režimů. Díky monitoringu srdeční frekvence umožňují snadno udržet tu správnou intenzitu aerobního cvičení a nabízí i měření hladiny kyslíku v krvi či míry stresu a spoustu dalších funkcí. 1,65“ FHD AMOLED displej podporuje funkci Always-on Display a je možné na něm nastavit jeden z 50 druhů různě designovaných ciferníků.

Pro něj: Chytré hodinky Amazfit T-Rex 2 Ember Black (2 319 Kč)

Svátek zamilovaných připadá na dobu, kdy se velká část novoročních předsevzetí vytrácí a lidé se vrací k zaběhlému stereotypnímu způsobu života. Pokud si váš partner dal za cíl více pohybu a sportu, motivujte ho k udržení jeho nadšení opravdu odolnými chytrými hodinkami s mnoha praktickými funkcemi a kompletně českým uživatelským prostředím. Amazfit T-Rex 2 s GPS nabízí 150 sportovních režimů, umí měřit tep, kvalitu spánku, počet kroků, hladinu kyslíku v krvi, a dokonce i tlak vzduchu. Zaručují funkčnost až do -30°C a díky odolnosti odpovídající vojenské třídě a vodotěsnosti až do 100 hloubky metrů vydrží opravdu hodně. Při běžném používání je stačí nabít jednou za 24 dní.

Vzpomene si na vás vždycky, když si pustí hudbu

Pro ni, pro něj, pro oba

Nepřehlédnutelný vodotěsný reproduktor BUXTON BBS 4400 (799 Kč)

Bezdrátový Bluetooth reproduktor do nepohody s výkonem 15 W, který vydrží hrát až 11 hodin, vytváří působivé světelné efekty, pro handsfree hovory má integrovaný mikrofon a nerozhodí ho ani pád do vany nebo bazénu (má totiž stupeň odolnosti IPX7). Jeho povrch je pokryt příjemnou prémiovou látkou. Pro ni vyberte růžové provedení, pro něj modré. Nebo co pořídit rovnou pár pro oba? Během dne budete používat každý svůj reproduktor a večer si oba propojíte a s využitím funkce TWS a získáte skutečný stereo zvuk.