ALTRON Data Center & Business World 2016

Šestnáctý ročník kongresu ALTRON Data Center & Business World se letos konal 26. května 2016 v pražské La Fabrice. Nabitý program přilákal téměř 400 účastníků z řad malých i velkých firem napříč obory.

Společnost ALTRON představila svá nová řešení a inovace pro datová centra zaměřená především na efektivitu provozu, řízení heterogenní cloudové infrastruktury, podporu pro chytrá města včetně projektu sdílení jízdních kol (Bike Sharing) a jeho návaznost na internet věcí a také kybernetickou bezpečnost.

Celodenní program se skládal z odborných bloků. V nich vystoupila řada významných technologických společností jako je Schneider Electric, ABB, Avnet, BrandCloud, DNS, Emerson, ESET, Flowmon Networks, Fujitsu, Rittal a Veeam Software, které představily svůj pohled na moderní svět ICT technologií. Kromě těchto firem také zazněly zajímavé příspěvky ze strany Českého vysokého učení technického v Praze a zástupci společnosti T-Mobile představili své nové řešení virtuálního datového centra, připraveného ve spolupráci s ALTRONEM.

„Tradiční kongres společnosti ALTRON je pro nás zajímavou odbornou platformou pro diskusi a sdílení nových trendů ve světě technologií. Letošní šestnáctý ročník poukázal na úzké propojení světů non-IT / datových center a samotného IT a nástup nových směrů, které již podporujeme a i nadále budeme podporovat v našich řešeních, mimo jiné rovněž ve spolupráci se společností ALTRON,“ řekl František Mikeš, Vice President ITB CZ&PL&SK ve společnosti Schneider Electric.

Kongres ALTRON Data Center & Business World představuje významný prvek naší komunikace se zákazníky, partnery a odbornou veřejností. V průběhu času nám trvale rostoucí zájem o tuto akci dokazuje, že firemní zákazníci hledají nové poznatky, řešení a přístupy, jak efektivně provozovat datová centra a optimálně využívat ICT služby a produkty,“ dodal Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti ALTRON.