Zážitek jako z Apple Storu míří také do Brna. iSTYLE otevírá první APP prodejnu na Moravě

iSTYLE na Moravu přináší vůbec první prodejnu s nejvyšším možným statutem Apple Premium Partner. Nový prémiový showroom v brněnské Galerii Vaňkovka se vyznačuje nejen špičkovým designem navrženým přímo Applem, ale i nadstandardními zákaznickými službami. iSTYLE ho otevírá v prostoru původní provozovny, jež je po pražském Chodově dlouhodobě druhou nejvytíženější prodejnou iSTYLE ze všech deseti českých poboček. Na moravské fanoušky značky Apple čeká v den otevření řada bezkonkurenčních slev a budou si moci odnést např. MacBook Air M1 za cenu 19 990 Kč, MacBook Air M2 za 29 990 Kč nebo iPhone 14 Pro za 27 490 Kč.

Nová prodejna s nejvyšším možným statusem Apple Premium Partner je vůbec první v rámci celé Moravy a iSTYLE jejím otevřením navazuje na úspěšný start prvních dvou Apple Premium Partner prodejen v pražských obchodních centrech Chodov a Palladium. Společnost iSTYLE, která je největším partnerem Apple ve střední Evropě, tak otevírá svou již třetí prémiovou partnerskou prodejnu, která českým zákazníkům přináší nákupní zážitek blížící se nákupu v ikonickém Apple Storu.

„Dosavadní reakce zákazníků na naše Apple Premium Partner prodejny jsou velmi pozitivní, což lze doložit i čísly. Prodejna na Chodově od své přestavby na nový koncept eviduje meziroční nárůst obratu o téměř 40 %. Návštěvnost prodejny pak vyrostla dokonce o více než 80 %. Jsme moc rádi, že můžeme tento koncept jako první přinést také do Brna, kde byla naše prodejna vždy jednou z nejúspěšnějších v republice a její povýšení na novou úroveň je tedy logickým krokem,“ popisuje Vít Goluch, General Manager společnosti iSTYLE.

Nová prodejna v brněnské Galerii Vaňkovka zaujímá plochu 150 metrů čtverečních a zákazníkům přináší zcela nový design i nové standardy a služby nejvyšší úrovně. Na návštěvníky prodejny čeká rozsáhlý Apple showroom s produkty k vyzkoušení, profesionálně vyškolený personál, expresní autorizovaný servis Apple produktů i B2B koutek se specialisty zaměřenými na potřeby podnikatelů i malých a středních firem. Přímo v prodejně budou probíhat také školení a otevřené workshopy pro veřejnost.

V den otevření je pro zákazníky připravena řada mimořádných slev, které zahrnou např. MacBook Air s rychlým procesorem M1 za 19 990 Kč, tedy za vůbec nejnižší cenu v historii, nejnovější MacBook Air M2 za 29 990 Kč, iPhone 14 Pro s pamětí 128 GB za 27 490 Kč, 15% slevu na Apple Watch Ultra, 10% slevu na počítače i příslušenství Apple a 15% slevu na produkty a příslušenství značky iSTYLE.

Pro iSTYLE je nová Apple Premium Partner prodejna v Galerii Vaňkovka dalším krokem v naplňování strategie, v rámci níž chce do konce roku 2023 otevřít 90 % svých prodejen se statusem APP. Firma zároveň chystá otevření nových prodejen v budově Zahy Hadid v novém komplexu Masaryčka a rovněž v OC Šestka. Aktuálně společnost v Česku disponuje sítí 10 prodejen – v Praze, Brně, Ostravě a Ústí nad Labem.