Happy Plugs obaly na notebooky – luxus pro váš pohyb

Happy Plugs uvádí novou kategorii produktů, která celou svou duší navazuje na chytrý a minimalistický design této švédské módní značky. Ochranná pouzdra na notebooky v mimořádně kvalitní umělé kůži ve velkém stylu kombinují luxusní provedení a účinnou ochranu vašeho počítače. Poskytnou vám pocit srovnatelný s pravou kůží, ale zároveň vědomí, že nebylo ublíženo žádnému zvířeti.

Nejnovějším přírůstkem do designové rodiny produktů Happy Plugs jsou pouzdra na počítače. Skvěle zapadají do filozofie značky, která vychází z přesvědčení, že technické doplňky je možné vyrobit tak, aby spadaly do světa fashion víc než do oblasti technologií.

Základním rysem všech produktů Happy Plugs jsou barvy. Proto byly i pro novou kategorii počítačových pouzder zvoleny čtyři odstíny. Uživatelé mají na výběr černé, šedé, růžové a hnědé provedení. Všechna provedení navazují na aktuální barvy flipových pouzder pro iPhone a iPad. Díky tomu můžete sladit svůj vzhled do posledního detailu a doplnit stávající šatník o další stylový a praktický doplněk, který zvýrazní již vybraný styl a barevné kombinace. Design je vyveden ve stylu Happy Plugs – elegantní, luxusní a přesto bez přebytečných detailů.

„Švédský smysl pro design a jednoduchost byl vždy naší hnací silou. Cílem, který máme, je obohatit váš digitální život cenově dostupnými a zároveň luxusními doplňky, na které budete hrdí. To je hlavní myšlenka této nové řady notebookových pouzder,“ říká Andreas Vural, generální ředitel a zakladatel značky Happy Plugs.

Nové brašny Happy Plugs jsou vhodné pro všechny notebooky s úhlopříčkou displeje 13″, jako je například MacBook Air nebo MacBook Pro. Stanou se dokonalým společníkem v práci, doma i na cestách.

Pouzdra Happy Plugs byla představena tento měsíc v Paříži v módním obchodním domě Colette. K dostání u nás budou přibližně za týden v síti iWant a dalších vybraných prodejnách za doporučenou koncovou cenu 1 699 Kč.