Odnímatelný notebook Toshiba 2v1

Toshiba Europe GmbH dnes odhaluje nejnovější oddělitelný notebook 2v1 nové generace, Portégé X30T-E. Tento přístroj, který navazuje na oceňovaný model Z20t, představuje bezpečný a výkonný profesionální přenosný počítač s nezmenšenými porty, klávesnicí v plné velikosti a životností baterie až 15 hodin. Současně poskytuje dodatečnou výhodu přeměny na praktický tablet. S procesorem Intel® Core™ 8. generace, operační pamětí LPDDR3 a ultra rychlým pevným diskem SSD zajišťuje vysoký výkon potřebný ke zvládnutí všech podnikových potřeb.

Model X30T-E byl navržen a vyroben tak, aby splňoval požadavky moderního uživatele. Ultra lehké, a přitom velmi pevné magneziové šasi vyztužené profilem medové plástve zajišťuje potřebnou odolnost pro stále rostoucí množství mobilních pracovníků. Víceprvková biometrická identifikace, včetně volitelného ověření obličeje uživatele a snímače otisků prstů, zabezpečuje citlivá a důležitá firemní data v případě ztráty nebo krádeže zařízení.

Lepší způsob práce

Dokovací stanice Portégé X30T-E s klávesnicí umožňuje uživatelům kdekoli na cestách vyřešit snadno všechny pracovní úkoly. Ať už upravuje uživatel při zastávce na cestách prezentaci nebo čeká na letadlo, vestavěné porty v plné velikosti v kombinaci s působivou životností baterie mu zajistí klid a potřebnou konektivitu. Práci na cestách zjednodušuje také fakt, že pouhých třicet minut nabíjení zajistí další čtyři hodiny pracovní výdrže na baterie.

Přístroj může být snadno použit jako vysoce výkonný tablet se stojánkem a dotykovým antireflexním full HD displejem s vysokým jasem o úhlopříčce 13,3″. Díky volitelnému peru Toshiba Universal Stylus Pen s technologií Wacom AES Pen umožňuje také psaní rukou nebo kreslení.

Spolehlivé zabezpečení

Nedávný průzkum společnosti Toshiba ukázal, že 62 % vedoucích IT pracovníků považuje v následujících 12 měsících za nejvyšší investiční prioritu důsledné zabezpečení dat. Této potřebě, která je patrná ve stále větším počtu průmyslových odvětví, vycházejí v Portégé X30T-E vstříc víceprvkové biometrické senzory, které zabraňují neautorizovanému přístupu zvenčí. Dalším bezpečnostním prvkem je implementace vlastního BIOSu Toshiba. Model X30T-E je navíc velmi odolný, splňuje vojenské normy MIL STD 810G a v nezávislém zkušebním ústavu TÜV Rheinland Institute prošel prověrkou H.A.L.T. (Highly Accelerated Life Test), která simuluje tříleté intenzivní používání.

Pro dodatečné mechanické zabezpečení je notebook v dokovací části vybaven zdířkou pro zámek Kensington, přičemž po aplikaci se zároveň uzamkne tablet k docku. To zajistí uživateli klid během práce na cestách.

Notebook v detailech 

Všechny detaily modelu X30T-E byly navrženy pro efektivní práci na cestách i v kanceláři. Barevný vysoce svítivý full HD displej s úhlopříčkou 13,3″ s antireflexní úpravou je ideálním řešením pro použití v jakýchkoli světelných podmínkách. Ochranná vrstva Corning Glass zajišťuje displeji vysokou pevnost a zvýšenou odolnost při nárazech.

Dotykové vlastnosti v kombinaci s volitelným perem Toshiba Universal Stylus Pen s technologií Wacom AES 2.0 poskytují nejlepší možné vlastnosti pro psaní rukou ve své třídě. Součástí zadní strany tabletu je navíc 5 MP kamera, která doplňuje kameru přední. Stojan umožňuje pevně ukotvit tablet v optimálním náklonu a dokovací stanice s klávesnicí nebo volitelná cestovní klávesnice nabízejí větší klávesy, než je běžné. Spolu s precizním dohmatem poskytují vynikající vlastnosti pro psaní.

Navržen pro výkon

Notebook X30T-E zajišťuje konektivitu, která umožňuje uživatelům naplno pracovat bez ohledu na to, kde právě jsou.

Volitelný LTE modem zajišťuje dostupnost internetového připojení kdekoli na cestách. Tento přístroj 2v1 je vybaven dvěma porty USB 3.0, dále konektory Gigabit LAN, RGB, HDMI a USB Type-C, který zajišťuje nabíjení. O stabilní vysoký výkon se stará speciální systém chlazení vyvinutý společností Toshiba, který udržuje procesor stále v optimální teplotě. Přesto, že notebook poskytuje vysoký výkon, je velmi lehký. Celková hmotnost zařízení včetně dokovací stanice s klávesnicí je pouhých 1399 gramů, případně 1189 gramů při využití cestovní klávesnice. Nejvyšší míru mobility nabízí samotný tablet, který lze použít plnohodnotně i samostatně a váží jen 799 gramů.

Dostupnost

Notebook Portégé X30T-E bude na evropském trhu dostupný běhen října tohoto roku

X30T-E_03_win10X30T-E_02_logoPortégé X30T-E Lifestyle Image v2b X30-T E Tablet Keyboard Lifestyle Image _FINAL   X30T-E_03_withpen_03 X30T-E_Tabletop_FINAL X30T-E_Tabletop_Logo_FINAL X30T-E_Tabletop_Win10_FINAL