Toshiba představuje nový Chromebook s úhlopříčkou 13,3″ – vyrobený pro zábavu

 • Možnosti Full HD displeje v kombinaci s vyladěnými stereo reproduktory Skullcandy® pro všudypřítomnou zábavu
 • Kombinace mobility a produktivity – tenký a lehký notebook ideální na cesty s velkým prostorem na displeji pro práci, studium i hry
 • Prodloužená životnost baterie až na 11,5 hodiny1 umožňuje celodenní používání na cestách

Společnost Toshiba Europe GmbH oznamuje Chromebook 2 – nový 33,8 cm (13,3″) Chromebook pro ty uživatele, kteří hodně cestují a požadují maximální produktivitu i zábavu. S možností výběru Full HD IPS nebo antireflexního HD displeje a neviditelných vyladěných stereo reproduktorů Skullcandy® přináší Chromebook 2 od Toshiby působivý zvuk i obraz a zároveň nabízí vše potřebné pro práci, zábavu i studium.

Kvalitní mobilní zábava

Nový Chromebook Toshiba poskytuje při zábavě skutečně kvalitní zážitek, který si mohou uživatelé dopřát kdekoli. Jasný, ostrý displej s úhlopříčkou 33,8 cm (13,3″) je k dispozici ve vysokém rozlišení Full HD, které oživí filmy i další obsah, a také v rozlišení HD. Uživatelé si mohou vychutnat každý detail, ať už procházejí web, hrají hry nebo sledují videa na cestách. Vyladěné stereo reproduktory Skullcandy®, které jsou uloženy pod klávesnicí, poskytují lepší basy a umocňují zážitky při zábavě.  

Kombinace výkonu a mobility

Hmotnost pouhých 1,35 kg, a velmi tenké šasi propůjčuje Chromebooku 2 od Toshiby vynikající předpoklady pro cestování nalehko a představuje dokonalou rovnováhu mezi stylem a mobilitou. Vyztužené tělo se stříbrným tvrzeným povrchem a tečkovaným vzorkem zajišťuje elegantní a moderní vzhled. Možnosti na cestách rozšiřuje zvýšená životnost baterie, která mu propůjčuje energii až na 11,5 hodiny[1], takže můžete pracovat celý den bez nutnosti připojování ke zdroji napájení. V kombinaci s výkonnými procesory Intel® Celeron® se uživatelé mohou bavit nebo pracovat celý den.

S Toshiba Chromebookem 2 mohou uživatelé bez čekání přistupovat ke všem aktualizacím, aplikacím i uloženým souborům, a to od rychlého startu až k on-line práci s Google Chrome. Mohou otevírat všechny běžné formáty souborů a pracovat s nimi v režimu offline, pracovat napříč všemi svými zařízeními a jednoduše sdílet data. Pohodlí při používání zvyšuje bezrámová dlaždicová klávesnice plné velikosti s velkým click padem.

Snadná a efektivní komunikace

Vysoce kvalitní HD webová kamera umožňuje uživatelům uskutečnit jasné video rozhovory se svými přáteli, rodinou a kolegy. Díky dvěma mikrofonům, které potlačují šum, budou moci uživatelé vnímat ostrý obraz i video a při hovorech budou jejich protějšky slyšet hlas jasně bez ruchu pozadí.

Jednoduché ukládání dat a jejich snadná dostupnost

Nový Chromebook Toshiba je připraven ukládat všechna potřebná data bezpečně do cloudového úložiště. S připojením Wi-Fi® a 100 GB cloudového prostoru zdarma[2] na službě Google Drive jsou data automaticky zálohována a synchronizována. Uživatelé s nimi mohou pracovat, ukládat je a používat je napříč různými zařízeními.

V rámci služby Google Drive mohou uživatelé využít také Google Docs – služby, která umožňuje on-line editaci, sdílení a používání souborů a navíc přístup k široké nabídce předinstalovaných nebo dalších Google Aplikací dostupných prostřednictvím Chrome Web Store. Díky plné kompatibilitě s telefony AndroidTM je synchronizace a sdílení souborů mezi mobilními zařízeními a Chromebookem velmi jednoduchá.

Možnosti propojení

Připojení Chromebooku 2 k jinému zařízení je rychlé a jednoduché. Dva USB porty umožňují snadno a rychle přenášet data, a protože port USB 3.0 podporuje také režim Sleep-and-Charge, mohou uživatelé z Chrombooku nabíjet svůj smartphone nebo MP3 přehrávač i ve chvíli, kdy je Chromebook 2 v režimu spánku. To zvyšuje uživatelský komfort a pohodlí na cestách. Zábavní možnosti mohou být rozšířeny připojením většího externího displeje pomocí portu HDMI® a s využitím slotu SD mohou uživatelé rychle a snadno přenášet fotografie a další soubory mezi kompatibilními zařízeními.

Toshiba Chromebook 2 bude v Evropě k dispozici během prvního čtvrtletí roku 2015.

Toshiba Chromebook 2:

 • Displej: 33,8 cm (13,3”) s poměrem stran 16:9 a rozlišením 1366 x 768p (HD) nebo 1920 x 1080p (Full HD) IPS displej
 • Procesory: Intel® Celeron®
 • Grafika: Intel® integrovaná
 • Úložný prostor: 16 GB eMMC plus 100 GB volného cloudového prostoru na Google Drive2
 • Paměť: 4 GB DDR3L (1600 MHz) u Full HD modelu, 2 GB DDR3L (1600MHz) u modelu HD
 • Konektivita: 1x HDMI® výstup, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 (včetně funkce Sleep-and-Charge), SD/SDHC slot, combo jack pro sluchátka/mikrofon, security lock
 • Komunikace: Intel® Wireless LAN (802.11ac+agn), Bluetooth® 4.0, HD webkamera s duálními mikrofony
 • OS: Chrome OS
 • Audio: vyladěné stereo reproduktory Skullcandy®
 • Životnost baterie: až 11,5 hodiny (HD model) nebo až 9 hodin (Full HD model)
 • Barevné provedení: stříbrný tvrzený povrch s tečkovaným vzorkem
 • Rozměry: 320 x 214 x 19,3 mm
 • Hmotnost: 1,35 kg

[1] Životnost baterie 11,5 hodiny je měřena metodikami Google. Uvedená životnost baterie se vztahuje k modelu HD. Full HD model poskytuje až 9 hodin.

[2] 100 GB volného prostoru po dobu 2 let, počínaje dnem registrace Google Drive

 

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“13″ sort_by=“order“ order_by=“asc“ show_search_box=“0″ search_box_width=“180″ image_column_number=“5″ images_per_page=“30″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“180″ thumb_height=“90″ thumb_click_action=“undefined“ thumb_link_target=“undefined“ popup_fullscreen=“0″ popup_autoplay=“0″ popup_width=“800″ popup_height=“500″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“5″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“50″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_info=“1″ popup_info_always_show=“0″ popup_enable_rate=“0″ popup_enable_comment=“1″ popup_hit_counter=“0″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ popup_enable_pinterest=“0″ popup_enable_tumblr=“0″ watermark_type=“none“ watermark_link=“http://web-dorado.com“]