Chytré rozhraní Toshiba dynaEdge s certifikací Microsoft Azure IoT

Společnost Toshiba Client Solutions Co., Ltd. uvádí dynaEdge, vysoce výkonné mobilní zařízení, které představuje rozhraní založené na operačním systému Windows 10 s certifikací Microsoft Azure IoT pro využití nejnovější generace inteligentních cloudových řešení a platformy Intelligent Edge. S využitím možností Azure Cognitive Services a Machine Learning umožní Toshiba dynaEdge pracovníkům odkudkoliv jednoduše přistupovat k centralizovaným zdrojům a vylepšovat je. Jde tak o ideální zařízení pro vzdálenou údržbu, výrobní linky a další průmyslová řešení. Díky integraci služby Skype for Business mohou pracovníci bez problémů a efektivně komunikovat se vzdálenými odborníky a využívat možnost okamžité asistence v případě potřeby.

„Jsme potěšeni, že Toshiba umožní díky novému inovativnímu zařízení dynaEdge, které uvádí na trh, využívat inteligentní cloudová řešení a nabízí inteligentní rozhraní,“ říká Ruston Panabaker, viceprezident Partner Devices and Solutions společnosti Microsoft. „Řešení, která využívají inteligentní zařízení, jako dynaEdge, a služeb Azure IoT, pomohou průmyslovým podnikům dosáhnout nové úrovně provozní efektivity, nacházet nové způsoby spolupráce se zákazníky a tím i další obchodní příležitosti.“

„Spolupráce s Microsoftem nám umožnila vytvořit skutečně inovativní inteligentní rozhraní pro cloudovou platformu, která je navržena tak, aby vyhovovala potřebám rychle se měnících odvětví,“ dodává Norimasa Nakamura, výkonný ředitel, viceprezident a generální ředitel divize klientských řešení společnosti Toshiba Client Solutions Co, Ltd.

Rozšíření zařízení dynaEdge s certifikaci Azure plánuje společnost Toshiba v nejbližší době.

toshiba