Storyous vychází vstříc podnikům, nejlepší EET gastropokladnu lze nyní pořídit pod 15 000, přibyl i „nouzový“ EET tarif zdarma

  • U všech variant klesly pořizovací náklady na pokladny a tiskárny, u placených tarifů zůstává dvouletá záruka
  • Free tarif vychází vstříc těm, kteří potřebují “nouzovou” EET pokladnu bez nadstavbových funkcí a provozních nákladů
  • Na výběr řešení mají podnikatelé málo času, nová stavba tarifů jim tak umožní rozmyslet si, co vlastně potřebují, Storyous zároveň hledá další cesty, jak jim pomoci s financováním EET

Přední český gastronomický pokladní systém Storyous představil nové ceny svých pokladen a tarifů. Nově nabízí nejlepší EET gastopokladnu ve variantě Profi s pořizovací cenou pod 15 000 korun, variantu Start lze nyní pořídit pod 10 000 korun bez DPH. V obou případech zákazník i nadále získá značkový hardware, zachována byla i na trhu neobvyklá dvouletá záruka na veškerá zařízení. Pro podnikatele, kteří potřebují pouze jednoduchou EET pokladnu bez další přidané hodnoty, vznikla varianta Free s pořizovacími náklady 7 500 korun bez DPH a tarifem zdarma.

„Z našich rozhovorů s provozovateli restaurací, hospod a kaváren jednoznačně vyplynulo, že pro většinu z nich je počáteční investice do EET pokladny problematická a jejich cash flow zatím nepočítá s dodatečnými náklady na její provoz,“ uvádí Magdalena Novotná, šéfka obchodu Storyous. „Z toho důvodu jsme se rozhodli k výraznému snížení nákladů na celé řešení. Nově nastavená cena za profesionální pokladnu pro gastronomii vychází z nejnovějších poznatků, kolik mají jednotlivé podniky možnost do zavedení EET investovat. Zároveň zvažujeme další cesty, jak podnikům pomoci s financováním – například operativní leasing nebo prodej zařízení na splátky.“

Podle Novotné bude celá řada podniků inklinovat k pořízení co nejlevnějšího zařízení, aby splnila zákonnou povinnost, a o přidané hodnotě pokladny budou přemýšlet až poté, co hlavní stres se zaváděním EET opadne. V případě Free tarifu proto budou pokladně chybět pokročilé funkce a záruka na hardware zůstane – tak jako v případě konkurence – pouze jednoletá. Jakmile však podnik bude chtít začít využívat například skladové hospodářství nebo analyzovat data z evidence, může okamžitě přejít na některý z placených tarifů a jednoduše dokoupit další potřebná zařízení, aniž by musel měnit základní hardware.

Storyous je jediný pokladní systém v ČR, vyvíjený speciálně pro gastronomické podniky. Zakládá si na jednoduchosti obsluhy “na tři kliknutí” při zachování pokročilých funkcí, jako je například skladové hospodářství podniku. Startoval v roce 2014 a v současné době ho využívá přes 1200 podniků.

Nové verze pokladen Storyous a provozních tarifů:

Verze Free

Vhodné pro malé provozy k vyřešení zákonné povinnosti v souvislosti s elektronickou evidencí tržeb. Zvládá základní funkce obsluhy hosta „na tři kliknutí“.
obsahuje: malý tablet, malou bluetooth tiskárnu, stojánek
pořizovací náklady: 7 490 Kč bez DPH
měsíční tarif: zdarma

Verze Start

Vhodné pro menší a střední podniky s kuchyní či bez kuchyně. Zvládá management stolů, online přístup ke statistikám prodeje a historii účtů.
obsahuje: velký tablet, velkou bluetooth tiskárnu, stojánek
pořizovací náklady: 9 990 Kč bez DPH
měsíční tarif: 490 Kč bez DPH

Verze Profi

Vhodné pro restaurace a podniky s potřebou rychleji odbavit hosty a spravovat sklad. Umožňuje využívat všechny funkce pokladny včetně online skladového hospodářství, mobilního číšníka s obsluhou hostů přímo u stolu nebo tisk bonů do kuchyně.
obsahuje: velký tablet, velkou bluetooth tiskárnu, tiskárnu do kuchyně, stojánek
pořizovací náklady: 14 980 Kč bez DPH
měsíční tarif: 890 Kč bez DPH

Podrobný popis verzí a tarifů naleznete na: http://storyous.com/cz/pokladni-system/cenik